سیاسی

برگزاری مسابقه نقاشی آب = زندگی در قاین

به گزارش نسیم قائن ، مرضیه امینی اظهار کرد: مسابقه نقاشی آب = زندگی با همکاری جهاد دانشگاهی مرکز قائنات، اداره آب و فاضلاب شهری قاین و معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به شرایط سنی افراد شرکت‌کننده در این مسابقه، افزود: در بخش کودک، گروه سنی چهار تا ۹ سال و در بخش نوجوان، گروه سنی ۱۰ تا ۱۶ سال می‌توانند شرکت کنند.
مدیر جهاددانشگاهی مرکز قاینات با اشاره به اینکه آثار باید در برگه‌های استاندارد A2 و A4 ارسال شود، بیان کرد: نقاشی باید به صورت فردی کشیده شده باشد و بدون هیچ‌گونه خط خوردگی باشد.
امینی با اشاره به موضوعات این مسابقه، افزود: در بخش کودک، در موضوعات ” آب از کجا و چگونه به دست می‌آید”، “چکار کنیم که آب هدر نرود؟”، “آب چگونه ممکن است آلوده شود؟”، “آب آلوده چه ضررهایی دارد؟” و “چگونه می‌توان آب را نگهداری کرد؟” است.
وی ادامه داد: در بخش نوجوان نیز سرفصل‌های “در انجام چه مشاغلی به آب نیاز است؟”، “برای اینکه آب‌ها آلوده نشودند چه باید کرد؟” و “چگونه از هدررفتن آب جلوگیری می‌کنید؟” موضوعات این مسابقه هستند.
مدیر جهاددانشگاهی مرکز قائنات افزود: اطلاع‌رسانی‌ها در تمامی مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه سطح شهرستان با همکاری آمورزش و پرورش صورت خواهد گرفت.
امینی با بیان اینکه افراد می‌توانند تا ۱۵ آذرماه آثار خود را به جهاددانشگاهی قائنات واقع در میدان شیرازی، خیابان امین‌زاده ۴ ارسال کنند، یادآور شد: افراد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۳۲۵۲۴۸۰۰ و یا ۳۲۵۲۵۸۰۰ تماس حاصل کنند و به سه اثر برتر در این مسابقه جوایزی اهدا خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا