سیاسی

برگزاری مسابقه عکس جلوه های عاشورایی به همت انجمن عکاسان قاین

به گزارش نسیم قائن ، به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین ( ع ) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قاینات به همت انجمن عکاسان قاین ، مسابقه عکس جلوه های عاشورایی را برگزار می کند .
عباس میرزنگویی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات ضمن تسلیت ایام محرم الحرام هدف از برگزاری این مسابقه را شناساندن زیبایی و زوایای پنهان فرهنگ عاشورا ، اعتلا و گسترش فرهنگ حماسه بزرگ عاشورا وهمچنین آشنایی با آیین و رسوم عزاداری در ماه محرم اعلام کرد .
میرزنگویی با بیان اینکه عکسها و تصاویر سند گویا و زنده از لحظات پرشور و هیجان زندگی آدمی و طبیعت است اظهار داشت : مسابقه عکس جلوه های عاشورایی قاین در دو بخش عکاسی با دوربین و عکاسی با تلفن همراه برگزار می شود .
سیدمجتبی مظلوم زاده مسئول انجمن عکاسان قاین نیزدر این خصوص گفت : علاقه مندان می توانند آثار خود را تا ۵ ابان ٩۶به دبیرخانه مسابقه واقع در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ، انجمن عکاسان قاین ارسال نمایند .
وی تصریح کرد جوایزی نفیسی از سوی دبیرخانه مسابقه به نفرات برگزیده اهدا و همچنین در آبان ماه سال جاری نمایشگاهی از آثارمنتخب با همین عنوان برگزار خواهد شد .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا