سیاسی

برگزاری مراسم شب فرهنگی قاین با حضور شخصیت های علمی و فرهنگی در محل نمایشگاه کتاب استان

به گزارش نسیم قائن ، شامگاه چهارشنبه ۶ آذرماه ۹۸ مراسم شب فرهنگی قاین با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ، رئیس شورای اسلامی استان و دیگر شخصیت های علمی و فرهنگی استان و شهرستان قاینات در محل سیزدهمین نمایشگاه کتاب برگزار شد .
عباس میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات ، در این مراسم عنوان کرد: شب های فرهنگی به ابتکار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان با هدف معرفی توانمندی های فرهنگی و هنری شهرستان ها ، بزرگداشت مفاخر و نام آوران علم و فرهنگ در شهرستان بیرجند برگزار می شود .
وی افزود : در همین راستا شب فرهنگی قاین با اجرای مرشد خوانی توسط محمود اکبری ، شعر خوانی با حضور حسن مختاری شاعر و مولف پیشکسوت قاینات ، نمایش و قصه گویی به گویش محلی با اجرای زهرا صرافیان مدیر مسئول موسسه فرهنگی و هنری بامداد ارغوان ، موسیقی مقامی به سرپرستی عیسی رستمی و معرفی قاینات توسط نجیب الله رجبی نویسنده ومولف پیشکسوت شهرستان قاینات شامگاه چهارشنبه ۶ آذرماه با حضور شخصیت های علمی وفرهنگی در محل نمایشگاه کتاب بیرجند برگزار شد .
همچنین در حاشیه این مراسم نمایشگاه مولفین قاینات نیز با رویکرد معرفی نویسندگان و فرهیختگان شهرستان وتازه های نشر سال ۹۸ بر پا گردید .
گفتنی است در پایان مراسم با حضور نبی زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ، قرایی رئیس شورای اسلامی استان و میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات از نجیب الله رجبی و حسن مختاری مولفین با سابقه شهرستان قاینات با اهدای لوح و یادمان تجلیل شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا