سیاسی

برگزاری مراسم اختتامیه سرشماری عمومی نفوس ومسکن در قاین +تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، کهن ترابی فرماندار قاین در مراسم اختتامیه طرح سرشماری عمومی نفوس ومسکن شهرستان قاین که ظهر امروز در محل خانه معلم برگزار شد گفت: آنچه که وظیفه همه ما وشما دراین آمار گیری بوده است به اتمام رسیده است وباید منتظر باشیم تا نتیجه آمار گیری در این شهرستان مشخص شود وببینیم که این آمار به چه صورت بوده است .
وی بابیان این که این آمار گیری تاثیرات فراوانی در آینده شهرستان قاینات دارد گفت:نتیجه سرشماری نفوس ومسکن به عنوان یک واقعیت در جامعه است وبر اساس این آمار برای ۵سال آینده بایدبرنامه داشته باشیم.
فرماندار قاین گفت: اگر این آمارنسبت به سال های قبل کمتر شده ویا ثابت مانده باشدخود یک زنگ خطری است که باید یک برنامه صحیح ودرست صورت گیرد.
وی ضمن تقدیر وتشکر از آمار گیران ودست اندرکاران سرشماری عمومی نفوس مسکن در شهرستان قاین گفت:کار شما بسیار ارزشمند وبزرگی است به جهت این که این همکاری شما دست همه مسئولین کشور وشهرستان رادرارائه خدمات خواهد گرفت .
کهن ترابی اظهارداشت: پایه های برنامه ریزی جامعه بر اساس مباحث آماری است و ان شاء الله ارائه این آمار بتواند مارا در ارائه خدمات رسانی بهتر کمک کند.
درپایان مراسم از کلیه دست اندرکاران سرشماری عمومی نفوس ومسکن شهرستان قاین تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا