سیاسی

برگزاری دومین همایش ملی جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری به همت دانشگاه بزرگمهر

به گزارش نسیم قائن ، عبدالمجید احمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان قانیات هدف از برگزاری همایش ملی جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری را معرفی توسعه خراسان جنوبی، شهرستان و دانشگاه بزرگمهر قاینات اعلام کرد و گفت:ارائه آخرین دستاوردهای متخصصان حوزه های محیط زیست و جغرافیا، امنیت و گردشگری، تبادل نظر علمی، ارائه دستاوردهای آن به مسئولان برای توسعه بخش های مربوط، ایجاد همگرایی بین گرایش ها و رشته های مختلف علوم جغرافیایی، محیط زیست و گردشگری، ایجاد ارتباط و فراهم کردن بستری مناسب برای تعامل علمی دانشجویان و استادان از دیگر اهداف برگزاری همایش است.
عضو هیات علمی دانشگاه بزرگمهر قاینات ادامه داد: تاکنون حدود ۴۰ مقاله تخصصی در محورهای جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری به دبیرخانه همایش ارسال شده و پژوهشگران و دانشگاهیان تا پایان بهمن ماه جاری فرصت دارند مقاله خود را به آدرس ۲nd.bugeoconf.ir سایت همایش ارسال کنند.
عضو هیات علمی دانشگاه بزرگمهر قاینات اظهار کرد : ۱۰۰ نفر از استادان برجسته و اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور با دبیرخانه همایش همکاری دارند و تمامی امور اجرایی همایش به عهده دانشگاه بزرگمهر قاینات است.
وی اظهار کرد: تعدادی از نخبگان و اساتید سراسر کشور جهت شرکت در این همایش دعوت شده اند که ضمن سخنرانی و ارائه مقاله در برنامه های جانبی و کارگاههای جغرافیا ، محیط زیست و گردشگری ، شرکت خواهند کرد.
احمدی افزود : نمایشگاه دستاوردها و پتانسیل های محیط زیست و غرفه میراث فرهنگی و گردشگری در حاشیه همایش برگزار خواهد شد.
وی از چاپ ۱۰۰ مقاله برتر نیز خبر داد و گفت: برای برگزاری همایش امسال فعالان اقتصادی و علمی که توانایی دارند می توانند به عنوان اسپانسر این همایش مارا یاری کنند.
احمدی ضمن تشکر از همکاری ادارات و نهادهای شهرستان قاینات گفت:همایش ملی جغرافیا ، محیط زیست ، امنیت و گردشگری قاینات ۱۴ اسفند در دانشگاه بزرگمهر قاینات برگزار خواهد شد.
اولین همایش ملی جغرافیا،محیط زیست و امنیت و گردشگری نیز در سال۹۵ در قاینات برگزار شد.
شهرستان قاینات با داشتن هشت واحد آموزش عالی افزون بر پنج هزار دانشجو دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا