سیاسی

برگزاری جشن های فارغ التحصیلی میلیونی دربحران بی پولی در خارج از محیط دانشگاه !!!چرا؟؟؟

به گزارش نسیم قائن ،درشب میلاد امام حسن مجتبی(ع)، جشن فارغ التحصیلی جمعی از دانشجویان دانشگاه بزرگمهر قاین در تالار پیانو برگزار شد واین درحالی است که این دانشگاه خود دارای دو سالن غذاخوری با ظرفیت حداقل هزار نفر جمعیت است.
جناب آقای شفیعی ریاست محترم دانشگاه بزرگمهر و جناب آقای کهن ترابی معاونت دانشجویی وفرهنگی دانشگاه بزرگمهر آیا دلیل برگزار نشدن این جشن میلیونی در دانشگاه به بهانه نداشتن سالن بوده است؟ درحالی که سلف سرویس دانشگاه در هفته دولت سال۹۵ با زیربنای ۱۸۵۰ متر مربع و با اعتبار ۸۵۰ میلیون تومان وظرفیت هزار نفر افتتاح شده است.
اگر چه شنیده می شود که مسئولین ادعا کرده اند ظرفیت سالن دانشگاه گنجایش این جمعیت را نداشته است ودانشجویان هم خود خواستار برگزاری جشن فارغ التحصیلی در باغ تالار پیانو بوده اند اما مگر جمعیت شرکت کننده در این جشن چندنفر بوده اند که سلف سرویس دانشگاه گنجایش جمعیت را نداشته است و شاید هم کیفیت غذای دانشگاه آنقدر پایین بوده است که مسئولین دانشگاه خود نای خوردن غذای دانشگاه را نداشته اندو شاید هم کارمندان دانشگاه به دلیل ماه مبارک رمضان حوصله تدارک مقدمات افطاری را در دانشگاه نداشته اند وهزاران دلیل دیگر .
این که جشن فارغ التحصیلی دانشجویان باید برگزار شود حرفی نیست اما چرا کسانی که خود مدعی هستند از امکانات دانشگاه بیشترین بهره را باید ببریم اکنون حاضر به برگزاری جشن فارغ التحصیلی در خود دانشگاه نشده اند؟
هرچندانشگاه بزرگمهر سابقه برگزاری جشن های دانشجویی در خارج از دانشگاه را داشته است اما در آن دوران حتی این سالن سلف سرویس دانشگاه نبود و ریاست دانشگاه بارها اعلام کرده است که مراسمات داخلی دانشگاه من بعد این در خود دانشگاه برگزار خواهد شد و حال چه شده است که ریاست محترم دانشگاه و پرسنل آن حتی خود، سالن دانشگاه را در شان برگزاری جشن ندانسته ومراسمات خود را به باغ تالار پیانو منتقل کرده وهزینه گزافی را بردانشگاه تحمیل کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا