سیاسی

برگزاری اردوی معارفه دانشجویان ورودی ۹۶ دانشگاه بزرگمهر قاینات

به گزارش نسیم قائن ، سیدعلی یعقوبی مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بزرگمهر و دبیر ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود گفت: برای اولین بار اردوی معارفه دانشجویان جدیدالورود سال ۹۶ به مدت سه روز و در تاریخ ۱۹ لغایت ۲۱ مهرماه در مشهد مقدس و با حضور بیش از ۳۰۰ دانشجو برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این اردو که شامل برنامه های علمی آموزشی، سیاحتی، زیارتی و مشاوره ای برای دانشجویان است؛ آشنایی با محیط دانشگاهی، روابط دانشجویی و ایجاد پویایی در دانشجو است.
یعقوبی افزود: اردوی تشکیلاتی اعضــای شوراهای مرکزی کانون های فرهنگی، هنـری، اجتماعی انجمـن هـای علمی و انجمـن ورزشـی و نیز اردوی تشکیلاتی اساتید مشاور انجمن های علمی دانشجویی نیز همزمان با اردوی معارفه دانشجویان در مشهد مقدس برگزار خواهد شد که باعث هرچه پربارتر شدن این اردوها خواهد شد. وی گفت: اردوهای تشکیلاتی شامل برنامه های سیاحتی، زیارتی خواهد بود که ضمن برگزاری انتخابات شورای مرکزی انجمن ها و تعیین مسئولیتها، در این اردو دانشجویان در نشست های صمیمی و توجیهی با اساتید وزارت علوم در خصوص دستور العمل های اساتید مشاورانجمن های علمی و جشنواره حرکت آشنا می شوند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا