سیاسی

برگزاری اردوهای طرح هجرت ۳ با حضور ۸۰ دانش آموزپسر قاینی در تابستان ۹۷

محسن علی زاده سرپرست حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با اشاره به برگزاری طرح هجرت ۳ به همت دانش آموزان شهرستان قاین گفت این اردوها در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت جلب مشارکت نوجوانان و جوانان در ساخت و ساز کشور برگزار می‌شود.
وی افزود: طرح هجرت ۳ جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با شرکت درعرصه های مرمت،بهسازی و زیباسازی مدارس و… و به منظور شناسایی ،هدایت و به کارگیری قابلیتها ،توانمندیها و تجربیات و تخصص دانش آموزان ،افزایش دلبستگی دانش آموزان به فضاهای آموزشی برگزار می شود.
سرپرست حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده ،مشارکت دانش آموزان در حفظ و نگهداری فضاهای آموزشی،آشناسازی دانش آموزان با فرهنگ کار و تلاش و فعالیتهای گروهی را از دیگر اهداف اردوهای طرح هجرت ۳ در بین دانش اموزان برشمرد وگفت:در طول اجرای دوره نیز کلاس های تربیتی و ترویج فرهنگ اسلامی با حضور روحانی طرح برگزار می شود.
وی در ادامه اظهارکرد: امسال ۸۰ نفر در قالب ۸۰۰ نفر روز در فعالیت های تابستانی طرح هجرت ۳ شرکت خواهند کرد.
علی زاده اعزام ۲ گروه جهادی از دانش آموزان در قالب اردوهای ۷ روزه در جهت خدمات رسانی به مناطق محروم در تابستان را از دیگر برنامه های بسیج دانش آموزی در سال جاری برشمرد .
وی از افتتاح طرح هجرت با حضور دانش آموزان شرکت کننده در طرح و مسئولین در روز شنبه ۱۱ تیر ماه خبر داد و گفت: این طرح تا پایان تابستان با مشارکت فعال دانش آموزان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا