سیاسی

برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم نیروهای انتظامی قاین +تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، پیش از ظهر امروز آزمون حفظ قرآن کریم با حضور ۶۰نفر از خانواده های کارکنان ،کادر نیروی انتظامی و نیروی های وظیفه در محل نمازخانه ستاد فرماندهی شهرستان قاینات برگزار شد.
ابراهیم فلاحی مسئول دارالقرآن عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی در حاشیه برگزاری این مسابقات در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارداشت: بالغ بر۴۵۰ نفر از نیروهای کادر و وظیفه وخانواده های پرسنل نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی در در آزمون جامع حافظان قرآن کریم فرماندهی انتظامی استان در سال ۹۶ شرکت کرده اند .
وی افزود: این افراد در رشته‌های حفظ یک جزء، ۳ جزء، ۵ جزء ، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم به مدت ۶ روز و از ۳۰ دی تا ۵ بهمن با حضور تیم داوری وناظر سازمان عقیدتی سیاسی در ستاد استان در شهرستان های مختلف شرکت می کنند و مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات روز ۵ بهمن با شرکت منتخبین شهرستانها وبا حضور سردار فرماندهی محترم نیروی انتظامی و ریاست محترم عقیدتی سیاسی ومدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان وسایر مدعوین در بیرجند برگزار خواهد شد.
فلاحی تصریح کرد: شرکت کنندگانی که موفق به کسب نمره ۱۵۰ از ۲۰۰ شوند هدایای نفیسی از جمله کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و … اهدا خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا