سیاسی

برپایی ۲۵ پایگاه اوقات فراغت در شهرستان قاین

به گزارش نسیم قائن ،حجت‌الاسلام احمد علیپور، مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از برپایی ۲۵ پایگاه اوقات فراغت به همت روحانیون مستقر و طرح هجرت در سطح روستاهای این شهرستان خبر داد.
حجت‌الاسلام علیپور اظهار داشت: این پایگاه‌ها در قالب دو گروه سنی «هسته فرهنگی جوانان» و «بوستان معرفت نوجوانان» در سطح روستاها و به‌همت روحانیون مستقر و طرح هجرت در طول ایام تابستان برگزار می‌شود.
وی همچنین از فعالیت ۲۲ مرکز قرآنی در برنامه‌های اوقات فراغت امسال خبر داد و افزود: در حال حاضر ۷ مؤسسه قرآنی و ۱۵خانه قرآن روستایی در این شهرستان فعالیت می‌کنند که در برنامه‌های اوقات فراغت امسال فعالیت چشمگیری خواهند داشت.
حجت‌الاسلام علیپور بیان داشت: کلاس‌های اوقات فراغت امسال همراه با برنامه‌های فرهنگی از قبیل؛ روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، بیان احکام، برگزاری اردوهای سیاحتی-زیارتی، مسابقات فرهنگی و ورزشی و… همراه خواهد بود.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین تصریح کرد: از ۲۵ تعداد پایگاه اوقات فراغت، ۵ پایگاه به «هسته فرهنگی جوانان» و ۲۰ پایگاه به «بوستان معرفت نوجوانان» اختصاص داده شده است که کلیه پایگاه‌ها بعد از اتمام کلاس‌ها به اردوی سیاحتی-زیارتی اعزام خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا