سیاسی

برپایی نماز جمعه در ۹۰۰نقطه کشور/حقوق های نجومی به حیثیت نظام اسلامی ضربه زدند

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام علیزاده معاونت سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در مراسم افتتاح ساختمان دفتر امام جمعه قاین گفت: نماز جمعه خاکریزنفوذ ناپذیر انقلاب است وبسیاری از افراد تصور نمی کردند که در دهه چهارم انقلاب در سطح کشور با چنین عظمتی از سنگر مقدس وارزشمند نماز جمعه مواجه شویم.
وی بیان داشت: درقریب ۹۰۰نقطه از کشور نماز جمعه برگزار می شود واین نمایش بزرگ هفتگی با یک رویکرد سیاسی ،اجتماعی،فرهنگی،انقلابی که شبیه معجزه است به جایی رسیده است که احساس می شود ذخیره ای برای این مقطع از انقلاب است .
حجت الاسلام علیزاده بیان داشت: دراین مقطع با هجمه های گوناگونی مواجه هستیم وبه گفته حضرت آقا در شرایط جنگ نرم فرهنگی قرارگرفته ایم وباید نسبت به مسائل آگاهی ایجادشود.
معاونت سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشوردر ادامه با اشاره به فتنه۸۸گفت: درفتنه ۸۸رهبری فرمودند که ردپای دشمن را دراین حوادث می بینم وبرخی یا نمی بینند ویا نمی خواهند که ببینند.
وی افزود:درجریان فتنه ۸۸آمریکایی ، همین انقلابی بودن وضد انقلاب بودن مطرح بود وکسی که دراین قضایا سکوت کرد به نوعی به گرمای شعله های آتش فتنه افزود.
حجت الاسلام علیزاده گفت:در جریان فتنه ظلم زیادی درحق مردم انقلاب شد وهنوز هم عوامل فتنه حتی حاضر به یک عذرخواهی هم نشدند.
حضرت آقا در سخنان خود یک مطالبه گری جدی یعنی انقلابی بودن را مطرح کردند ووفرمودند من احزاب وگروهها را قبول ندارم واین گروهها کار دشمن است .
وی با اشاره به حقوق های نجومی تصریح کرد،نظام اسلامی ما یک نظام عدل الهی است وکسی که فساد کرد بدون هیچ ملاحظه ای باید برخورد شود.
برخی می گوینداگر این موضوعات مطرح شود مردم از نظام روی بر میگردانند در صورتی که باید گفت:مردم در صورتی از نظام روی بر می گردانند که فساد وظلم وپرونده هایی که شکل می گیرد حکم آن علنا اجرایی نشودومهم نیست آن شخصیت چه کسی باشد.
حجت الاسلام علیزاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت:در موضوع حقوق های نجومی به حیثیت نظام صدمه زدند وکسی که برای خودش حرمت قائل نیست وبه دنبال لقمه حرام است ودرطی یک سال هیئت مدیره یک بار هم درجلسات شرکت نکرده است میلیونها تومان حقوق می گیرد کجای این عدالت است وباید برخورد شود واین یکی از مطالبات حضرت آقا بود .
وی بیان داشت:حضرت آقا در دیداری که با ائمه جمعه داشتند بحث قرارگاه را مطرح می کنند وهرجنگی لوازم خودرا می خواهد ،طرح وبرنامه ونقشه می خواهد وباید بدانیم که دشمن کجای قضیه است وچه نقشه وحیله ای دارد .
وی بااشاره به سخنان رهبری گفت:فرمانده قرارگاه نماز جمعه ائمه جمعه هستندوهمه ظرفیتهای مردمی ومیدانی ومحلی ومسجدی باید با هم گره بخورند ودریک جهت ویک مسیر متحد ومنسجم وانقلابی کاررا پیش ببرند.
مسئول سیاسی شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور اظهارداشت:دشمنان یک مثلث شومی راتشکیل داده اند که یک ضلع آن آمریکا ویک ضلع اسرائیل وضلع دیگر سایر کشورهای اروپایی است که حساب شده ودقیق کارخودرا انجام می دهند ودرچنین شرایطی حضرت آقا می فرمایند یکی از داشته های ما دراین شرایط قرارگاه نماز جمعه است وبه عنوان خادمین ائمه جمعه افتخار می کنیم که دراین سنگر فعالیت می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا