سیاسی

برپایی ایستگاه مهردرانتظار همدلی در مسجد جامع قاین+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، فارابی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان قاین در مراسم جشن عاطفه هاکه با عنوان مهر در انتظارهمدلی درمسجد جامع قاین برگزارشد،گفت: با شروع فصل تحصیلی جدید تعدادزیادی از دانش آموزان نیازمند در انتظار کمک های مردمی هستند ولذا در شهرستان قاین همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه ها در مساجد ودر آغازین روزهای مهر در مدارس نیز برپا خواهد شد.
وی افزود: در شهرستان قاین بیش از ۱۰۰۰دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد شهرستان هستند واز این تعداد۴۰۰دانش آموز نیز یتیم می باشند.
فارابی با بیان اینکه ۳۲۰بیمار صعب العلاج نیز در شهرستان تحت پوشش خدمات کمیته امداد قاین هستند بیان داشت: ازاین تعداد بیماران ۱۳۸نفرزمین گیر هستند .
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) قاین اظهارداشت: ۱۶۸۰۰مشترک صدقات در شهرستان داریم که کمک های دریافتی این مشترکین برای برنامه های خیریه کمیته امداد استفاده می شود.
کهن ترابی فرماندار نیزدراین مراسم گفت: در دین اسلام کمک به محرومین و همنوع سفارشات و توصیه های زیادی شده است.
وی افزود:برای ساخته شدن و رسیدن به خدا و تکامل، راه های زیادی وجود دارد؛ ولی نزدیک ترین راه رسیدن به خدا و تکامل، کمک به محرومین، همنوع و برادران دینی نیازمند است.
درپایان این مراسم از پدر شهید اذانی که بیشترین صدقه را درسطح شهرستان به صورت ماهانه پرداخت می کند به همت کمیته امداد تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا