سیاسی

برنامه های هفته معلم در قاین اعلام شد/برکات خوب جشنواره خیرین ساز برای قاینات

به گزارش نسیم قائن ،
صبح امروز و با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان قاینات هشتمین جلسه شورا برگزار و اعضا پیرامون برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم هفته بزرگداشت مقام معلم،استفاده از سالن های خالی سایر ادارات جهت سالن ورزشی دانش آموزان،ارائه گزارشی از بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان و بررسی مشکلات آموزش و پرورش با شهرداری قاین در خصوص ملک خیابان شهید کلاهدور و دبستان امام حسن مجتبی(ع)به ارائه نظرات و پیشنهادات پرداختند.
درابتدای جلسه سید احمد للهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان قاینات به برنامه های هفته معلم اشاره کردو گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده غبار روبی مزار شهدا همراه با قرائت زیارت عاشورا،دیدار با امام جمعه ،دیدار با خانواده های شهدای معلم و همچنین جمعی از پیشکسوتان،نواخته شدن زنگ سپاس معلم،برگزاری مراسم تقدیر از پیشکسوتان فرهنگی و حضور مدیران ادارات و نهادها در مدارس به پاس قدردانی از زحمات معلمان از جمله برنامه های مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قاینات خواهد بود.
وی به برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان قاین و همچنین جشنواره خیرین مدرسه ساز در مشهد با حضور جمعی از قاینی های مقیم مشهد اشاره کردو گفت: برگزاری جشنواره خیرین مدرسه سازدر روستای محمد آباد دستاورد های بسیار خوبی را داشت و ساخت یک مدرسه ۹ کلاسه به همت خیرین وبا همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان و مسئولین شهرستانی دراین روستا رقم خواهد خورد و خیر قول اعتباری بالغ بر ۹۰۰میلیون تومان را برای ساخت مدرسه داده است.
وی همچنین به جلسه مشهد اشاره کردو گفت: قول ساخت یک مدرسه ۹ کلاسه نیز از یک خیر محترم به واسطه اتحادیه زعفران کاران کشور نیز گرفته شده است.
للهی به مباحث مربوط به مشکلات این اداره با شهرداری اشاره کرد که فرماندار قاین حل این موضوعات به یک جلسه با حضور نمایندگی از فرمانداری ،آموزش و پرورش و شهرداری وشوار موکول کرد و گفت: نتیجه کتبا به فرمانداری اعلام شود.
کریمی فرماندار قاین نیز در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم و هفته کار و کارگر، اظهار داشت: آموزش و پرورش کارخانه ای انسان ساز است که تولید آن انسان های فرهیخته، با تدبیر ،مطالعه گر می باشد.
رئیس شورای آموزش و پرورش گفت: آنچه جامعه از آموزش و پرورش انتظار دارد؛ پرورش نسلی است که بتواند در آینده جامعه را مدیریت نماید و فردای این کشور را بسازد.
کریمی فرماندار، افزود:آنچه به انسان آرامش می دهد؛ علم و دانایی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا