سیاسی

برنامه‌‌های اقتصاد مقاومتی در خراسان جنوبی پیاده سازی می‌شود

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی شامگاه سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تشکر از حضور و مشارکت مردم در انتخابات اظهار داشت: در گام اول انقلاب به حول قوه الهی با حضور نخبگان جوان، مردم و اعم از مطهری‌ها و بهشتی‌ها که در کنار امام خمینی (ره) حضور داشتند انقلاب به پیروزی رسید. بعد از پیروزی انقلاب دوران هشت سال دفاع مقدس را با حضور جوانان در خط مقدم داشتیم نبردی که با درایت و حضور جوانان پشت سر گذاشتم.
وی بیان کرد: جوانان در هشت سال دفاع مقدس امتحان خود را به خوبی پس دادند آنها در گام اول انقلاب به ندای امام لبیک گفتند و بعد از رحلت امام خمینی(ره) به ندای رهبری معظم انقلاب لبیک گفتند جوانانی که بهترین راه را انتخاب کردند.
نماینده منتخب مردم در شهرستان‌های قاین و زیرکوه گفت: گام دوم انقلاب با ندای رهبری صورت گرفت و رهبری در حرم امام رضا (ع) بیان کردند به جوانان اعتماد کنیم بعد از آن جوانان بودند که مدافعان حرم شدند.
اسحاقی افزود: مردم استان برای حضور در میدان انقلاب خوش درخشیدند مردمانی که به خاطر ما در انتخابات شرکت نکردند چرا که به خاطر انقلاب و ولایت و رهبری حضور یافتند. این مردم به خاطر گرامیداشت یاد خاطره شهدا در عرصه انتخابات حضور یافتند و امروز این بار سنگین بر دوش ما منتخبان است.
وی اظهار داشت: ما منتخبان مردم در زمان تبلیغات شاخصه‌های ویژه انقلابی و ولایی را مطرح کردیم اگر مردم به ما نظر کردند به این دلیل است که ولایت و رهبری را مد نظر داشتیم چرا که عنوان کردیم انقلابی هستیم اما امروز از مردم می‌‌خواهیم کمک کنند تا انقلابی بمانیم و این امر بدون کمک علما و بزرگان محقق نمی‌شود.
نماینده منتخب مردم در شهرستان‌های قاین و زیرکوه ادامه داد: در خراسان جنوبی حضور آیت‌الله عبادی را به عنوان پرچمدار انقلاب و رهبری داریم و با کمک نماینده ولی فقیه در استان، پیشکسوتان باید در عرصه باشیم و به ما منتخبان کمک کنند تا ما انقلابی بمانیم.
وی گفت: امرور اگر عملکرد ما انقلابی نباشد ضعیف خواهیم بود باید با ایمان گام برداریم و رهبری هم از ما می‌خواهند ولایت مداری را با عملکرد خود نشان دهیم.
اسحاقی تصریح کرد: ما چهار منتخب قول می‌دهیم در عرصه باشیم تا از آرمانهای امام راحل حفاظت کنیم می‌گوییم مردم ایران ما با عملکرد خود نشان می‌دهیم انقلاب مدار هستیم و خواهیم ماند. ما به کمک خانواده شهدا نیازمندیم.
نماینده منتخب مردم در شهرستان‌های قاین و زیرکوه افزود: آرمان‌های انقلاب و منویات رهبری بر اقتصاد مقاومتی است از آنجا که منویات رهبری را همواره رصد می‌کنیم و خواهیم کرد ایمان ما این است اگر به منویات رهبری تلاش کنیم مردم به حق خود می‌رسند و اقتصاد مقاومتی نه تنها در کشور بلکه در استان ما اگر آغاز شود شاهد آبادانی خواهیم بود.
اسحاقی افزود: وحدت نیاز اصلی جامعه است و ما چهار نفر منتخب در خط مقدم برای توسعه، معیشت، اقتصاد و حفاظت از انقلاب گام برداریمو معتقدیم انسجام بین ما چهار نفر مهم است و هیچ تبعیضی برای حوزه‌های ما نخواهد بود اعتماد شما مردم باعث قوت ما می‌شود و همین جا عهد می‌بندیم به گونه‌ای خدمت کنیم که عملکرد ما شایسته باشد.
تسنیم/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا