سیاسی

برخی جریانات سیاسی به دنبال رسیدن به اهداف خود از بدنه دانشجویی هستند

سیدمحمودشفیعی سرپرست دفتر بسیج دانشجویی شهید مفتح قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت: ۱۶ آذر نشان دهنده پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه است .
وی بیان داشت: این روز یاد آور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.
سرپرست دفتر بسج دانشجویی شهید مفتح ادامه داد:دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت ، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت ،توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان ،استقلال طلبی،آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند.
وی اظهارکرد:هر فردی که آینده و سرنوشت کشور برایش اهمیت دارد باید شرایط را به‌گونه‌ای فراهم سازد تا جنبش‌های دانشجویی بتوانند در مسیر تقویت روحیه پرسشگری که در چند سال اخیر ضعیف شده در چارچوب قانون حرکت کنند.
شفیعی در ادامه گفت:بسیاری از جریانات سیاسی به منظور رسیدن به اهداف بدنه سیاسی خود به‌دنبال بهره گیری هایی از دانشجویان هستند که با توجه به این موضوع قشر دانشجو باید با بالا بردن سطح آگاهی خود ،اجازه چنین سوءاستفاده‌هایی را به هیچ‌یک از جریانات و احزاب سیاسی ندهد.
وی با اشاره به برنامه های گرامیداشت روز دانشجو در شهرستان قاین گفت:در جهت بزرگداشت این روز بسیج دانشجویی برنامه های متنوعی را در دانشگاه های سطح شهرستان برگزار می کند که مهم ترین آنها عبارتند از :دیدار مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های قاین با نماینده محترم ولی فقیه در استان خراسان جنوبی ، دیدار با خانواده معظم شهدای دانشجو شهرستان ،برگزاری کرسی های آزاد اندیشی ، تریبون آزاد ،برگزاری اردوهای یک روزه ،چاپ ویژه نامه بمناسبت روز دانشجو ،اکران فیلم و برپایی نشست هایی با موضوع حوادث روز دانشجو و تاریخ انقلاب در خوابگاه های دانشجویی خواهد بود.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا