سیاسی

برخی بی‌اطلاعی‌ها و عدم هماهنگی‌ها باعث توقف بودجه پارالمپیک شد

به گزارش نسیم قائن ، پرداخت بودجه کمیته ملی پارالمپیک از دو ماه پیش به دلیل آنچه عدم تصویب اساسنامه عنوان شده است، قطع شده و همین موضوع طی این مدت موجب لغو برخی از برنامه های این کمیته بخصوص در راستای آماده سازی ورزشکاران برای حضور در میادین مختلف شده است.
در همین رابطه مسعود اشرفی دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از طرف دیوان محاسبات این طور عنوان شد که چون اساسنامه نداریم نباید بودجه ای به ما تعلق بگیرد در حالی که به نظرم این موضوع کاملا اشتباه و صحبت های مطرح شده هم بی ربط بود که در واقع نشان از عدم هماهنگی آنها با دیگر نهادها داشت.
وی با یادآوری اینکه پروسه تصویب اساسنامه کمیته پارالمپیک روال قانونی خود را طی کرده است گفت: ما از ابتدای سال ماه به ماه بودجه خود را دریافت کردیم اما به یک باره از آبان ماه تخصیص بودجه قطع شد که این هم به خاطر ناهماهنگی و بی اطلاعی مسئولان در دیوان محاسبات بود.
اشرفی با اشاره به اقدامات انجام شده برای رفع این مشکل افزود: از طریق برخی نمایندگان مجلس موضوع را پیگیری کردیم. دو بار هم با دیوان محاسبات مجلس مکاتبه داشتیم و دلایل خود را توضیح داده ایم. در کل پیگیر هستیم تا این مشکل برطرف شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا