سیاسی

برخی از مدیران کل ما هنوز نگاه استانی ندارند/تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت باشد

به گزارش نسیم قائن ، فلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان قاینات با بیان این که مجلس بودجه کشور را امسال با کمترین وابستگی به نفت بسته است گفت: قطع به یقین امسال افزایش اعتبار در سطح کشور خواهیم داشت.
وی افزود: اعتبارات تملک شهرستان نسبت به سال گذشته افزایش زیادی خواهد داشت .
نماینده مردم قاینات و زیرکوه با اشاره به پروژه های نیمه تمام در شهرستان قاینات گفت: این کلکسیون پروژه های نیمه تمام که در سالیان گذشته در کل کشور کلنگ خورده است تنها مربوط به قاینات نیست و لذا اولویت اول ما در شهرستان هم باید پروژه های نیمه تمامی باشد که مدیران مطمئن هستند با اعتبارات تخصیص یافته تکمیل و به بهره برداری خواهند رسید.
فلاحتی در ادامه بیان داشت: برخی از مدیران کل ما هنوز نگاه استانی ندارند وگاها از اعتباراتی که خارج از بودجه استانی می آید شهرستانها به خوبی دیده نمی شوند .
فلاحتی در ادامه باتاکید به این که قانون برای رفع مشکل مردم است از مدیران خواست تا قانون را به نفع مردم تفسیر کنند و سخت گیری زیادی نداشته باشند.
وی درادامه به قول های آقای نوبخت اشاره کرد و گفت: مدیران و فرمانداران پیگیر اعتبارات سفر آقای نوبخت باشند وما هم پیگیر موضوع هستیم.
فلاحتی به ظرفیت ایدرو ،بنیاد مستضعفان،قرار گاه سازندگی و آستان قدس رضوی اشاره کرد و این نهاد ها و سازمانها ظرفیت های بسیار خوبی دارند و می توان از این ظرفیت برای پیشرفت توسعه شهرستان استفاده کرد.
فلاحتی درادامه به پروژه های نیمه تمام از جمله مدرسه شجره طیبه شهرک سیمان و فولاد قاین اشاره کرد وگفت: برخی پروژه ها به بخش خصوصی گره خورده بود که پیگیری های زیادی انجام شد و اکنون از بخش خصوصی خارج و نتیجه آن هم ملموس و دیده می شود وهرچند ممکن است صحبتهایی هم شده باشد اما یک لقمه چرب از دست بخش خصوصی کنده شده است و مردم نتایج این تغییرات را خواهند دید.
نماینده قاینات و زیرکوه از مدیران شهرستانی خواست تا زیرشاخه های فولاد را ببینند وبه دنبال سرمایه گذار در شهرستان باشند.
وی به ادامه پروژه دانشکده پرستاری پس از سالها اشاره کرد و گفت: این پروژه اعتبار داشته است اما نیاز به پیگیری داشت که به زودی ساختمان با کاربرد آموزشی درمانی تکمیل خواهد شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا