سیاسی

برخورد با حقوقهای نجومی در راستای مبارزه با فساد اداری است

به گزارش نسیم قائن ، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس درباره فیش های حقوق های نجومی اظهار داشت: با متخلفان این حوزه باید برخورد شود و نظارت بیشتری لازم است تا این مسائل دیگر پیش نیاید.
فلاحتی در ادامه تاکید کرد: برخورد با حقوقهای نجومی در راستای منافع ملی و مبارزه با فساد اداری است، از این رو مردم از رئیس جمهور و معاون اول وی انتظار ورود جدیتری به این موضوع دارند که البته اقداماتی هم انجام شده و جهانگیری گزارشی در این باره تهیه کرده اند که امیدواریم این پیگیری ها مستمر باشد.
نماینده مردم قاینات با اشاره به اینکه جامعه نسبت به این موضوع حساس شده، در ادامه بیان داشت: مردم از شخص رئیس جمهور انتظار دخالت جدیتری در این موضوع دارند که نسبت به این موضوع ورود پیدا کند و با کسانی که باعث و بانی افزایش حقوقهای نجومی در دستگاههای اداری و بدنه دولت هستند، برخورد جدی کند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: در این راستا در وهله اول لازم است افرادی که در دولت این حقوق ها را دریافت کرده اند حذف شوند و اموالی که از بیت المال رفته به بیت المال بازگردانده شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ وی در پایان خاطر نشان کرد: این موارد راهکارهایی است که رئیس جمهور در برخورد با متخلفین میتواند انجام دهد و نهایتا اگر مسائلی باقی ماند که در آن حقوق بیت المال پایمال شده باشد و تعمدی در کار احساس شد دولت باید افراد خاطی را به دستگاه قضائی معرفی کند.
خانه ملت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا