سیاسی

برای انتخاب مدیران توجه نمی‌شود/ لزوم برگزیدن افراد شایسته برای مدیریت

به گزارش نسیم قائن ، سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با امام جمعه قاین و هیئت همراه در محل دفتر نماینده ولی فقیه اظهار کرد: انتظار می‌رود در مدیریت جامعه اسلامی امور حساب شده‌تر باشد و بر اساس شایسته سالاری نیروهای عالم، دانشمند و متعهد منصوب شوند.
وی با بیان اینکه سازمان آموزش و پرورش در هرکشورحرف اول و آخر را برای آینده هرکشور می‌زند،افزود: انسان متأسف می‌شود که چطور یک سال تحصیلی بگذرد و آموزش و پرورشی مدیر نداشته باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: با توجه به اینکه هزینه‌های زیادی در راه انقلاب برای رسیدن به بهترین‌ها صورت گرفته است تا انقلاب حاصل شود، اکنون برای نگهداری این انقلاب چه باید کرد؟ بنده موظف هستم در چهارچوب مسئولیتی که دارم مسائلی را یادآوری کنم.
آیت الله عبادی با اشاره به کمبودهای موجود در شهرستان قاین، بیان کرد: آن چه را که به عنوان قانون یا وعده، به مسئولین ذیربط سپرده شده است بایستی پاسخگو باشند.
وی با بیان اینکه کشور ما از دوران‌ گذشته تحت استعمار بوده است، عنوان کرد: استعمارگران تمام کشور را از جهات معنوی و مادی غارت کردند و انقلابی بر اساس آزادی، استقلال و شایستگی‌ها صورت گرفت و همه امور چه مستقیم و غیر مستقیم به دست مردم سپرده شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: انقلاب با گرفتن کشور از دست دشمن کار عظیمی انجام داد و یک کشور جمهوری اسلامی مردم سالاری به وجود آورد، حال آیا ما قدردان خون‌هایی که ریخته شده هستیم؟ بنده موظف هستم در چهارچوبی که مسئولیت دارم یادآوری کنم.
آیت الله عبادی گفت: اگر ما به همان اندازه که برای تهیه یک کیلو پنیر دقت می‌کنیم بهترین ها و شایسته‌ترین‌ها را برای مسئولیت انتخاب می‌کردیم، به این روز نمی‌رسیدیم.
وی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که نسبت به امانت الهی کوتاهی کردیم و باید در جهت بهتر شدن، خدمت‌رسانی به ملت، مدیریت صحیح جامعه تلاش کنیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: بهتر است مسئولان به جای دنبال کردن برنامه‌های انتخاباتی مشکلات مردم را حل کنند تا مردم خوش بین باشند، وقتی کارها نسنجیده انجام شود این سرمایه‌های عظیم به خاطر ندانم کاری به خطر بیفتد به نفع هیچ کس نیست.
خاورستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا