سیاسی

با جزیره ای عمل کردن نمی توان شاهد توسعه در استان بود

به گزارش نسیم قائن ، دکتر خوش خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی روز گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان قاینات،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهداء به ویژه شهدای دولت،مدافع حرم و ۳۰۴ شهید والامقام شهرستان ، اظهار داشت: امیدواریم فرصت خدمت صادقانه و بی منت به مردم را داشته باشیم.
وی افزود: قطعا مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی، یک امانت و یک فرصت است. لذا انسان در هر شرایطی بایستی به جامعه خودش بدون واسطه و هیچ چشم داشتی و در راه رضای خدا و در چهار چوب مسئولیتی که دارد؛ انجام وظیفه کند که این یک نعمت بزرگ و یقینان توشه ای برای آخرت خواهد بود.
خوش خبر ادامه داد:آنچه به عنوان هدف اصلی دولت در استان خراسان جنوبی مطرح است؛نگاه توسعه ای و هدف گذاری همه مدیران ارشد استان به توسعه همه جانبه استان می باشد.
وی درادامه بیان داشت: می دانیم که توسعه دارای مؤلفه های سلبی و ایجابی است که همه بایستی در تحقق این مؤلفه ها و شتاب بخشی به برنامه های توسعه ای در استان کمک نمایند.
معاون استاندار ، تأکید کرد: یکی از مؤلفه هایی که می تواند به مباحث توسعه ای استان شتاب ببخشد؛ استفاده از توان و ظرفیت نخبگان در امورات مختلف و بهره گیری از اتاق فکرهایی است که بایستی تشکیل شود و با احصاء توانمندی ها و موانع ومشکلات و با مدیریت خوب و تلاش مضاعف، موانعی که بر سر راه توسعه استان قرار دارد را با هم افزایی و تعامل مرتفع کرد.
وی ادامه داد: با تخریب و با انشقاق و جزیره ای عمل کردن نمی توانیم شاهد توسعه دراستان باشیم و آنچه باعث موفقیت می شود این است که همه درکنار هم با تعامل و هم افزایی و به کارگیری از همه ظرفیت ها دراستان بستری را فراهم کنیم که طول عمق توسعه یافتگی بیشتر و از عقب ماندگی هایی که سال ها متوجه استان بوده رهایی پیدا کنیم.
دکتر خوش خبر در پایان با تأکید بر اینکه ارائه خدمات بی منت نبایستی به هفته دولت بسنده شود؛تصریح نمود:در شرایط کنونی دولت با تمام توان و علی رغم همه موانع و با وجود جنگ تمام عیار اقتصادی که بعنوان یک توطئه هدفمند برگرفته از اتاق فکرهای دشمنان است و بر ملت ایران تحمیل شده، مصمم به تلاش بیشتر و جدیت در کارهاست و تأکید برحضور بیشتر در بین مردم و شفاف سازی کارها و اینکه برای خدمت رسانی بی منت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد؛دارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا