سیاسی

با باپیبندی به آرمانهای شهداء هیچ کس نمی تواند به انقلاب ماضربه بزند

به گزارش نسیم قائن ،اولین یادواره شهدای وابسته به ادارات میراث فرهنگی شهرستان های قاینات وزیرکوه در قاین برگزار شد .
رمضانی مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان در این مراسم اظهارداشت: سخن گفتن از جان نثاران راستین در راه این مرزوبوم سخت ودشوار است.
وی بیان داشت: دفاع از مرز وبوم در طول تاریخ در همه ملتها یک امر مقدس بوده است ولی آنچه دوران ۸ساله دفاع مقدس مارا متفاوت کرد دفاع از آرمانها وارزش های انقلاب بود که به ندرت می توان نظیرآنچه فضای انقلاب اسلامی مارا در دنیا ایجاد کرده بود یافت.
وی افزود: استکبار دفاع ازاین آرمانها را برنمی تافت واین آرمانهای بلند آسمانی امام وشهدا ی انقلاب باعث شد که استکبار جهانی وارد عمل شده ودرمقابل مردم که چیزی جزحق خواهی وآرمانی جزحق خواهی مبارزه با ستم نداشتند بایستد.
رمضانی گفت:تا وقتی که برآرمانهای شهدا وامام شهدا پایبند باشیم ودر مقابل استکبار بایستیم هیچ کس نمی تواند به انقلاب ما ضربه بزند.
وی با بیان این که جبهه معراج شهدا بودگفت: شهدا با تقدیم خونشان آسمانی شدند و امنیت و آرامش امروز کشور مدیون ایثار و جانفشانی شهداست و ما باید قدردان همه این ایثارگریها باشیم.
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری قاین در پایان با بیان این که در زمان جنگ حرکت جهادی به گونه ای بود که عده ای از هم وطنان ما برای دفاع از انقلاب واردعرصه جنگ شدند واز آرمانها وارزشها دفاع کردند وامروز هم دفاع از فرهنگ وارزشها کاری جهادگونه است که فرزندان این مرز وبوم دراین زمینه گام های موثری برداشته اندوالبته ثمره تلاش فرهنگی را سریع نمی توان دید.
وی خانواده شهدا را چراغ راهی برای همه دانست وگفت: افتخار ما این است که در همه ادارات ونهادها به نوعی افرادی که وابستگی به خانواده شهدا هستند حضور دارندوامید واریم که بتوانیم در جهت آرمان های شهدا گام برداریم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا