سیاسی

با اعطای اعتبارنامه ی نمایندگی مجلس به منتخب مردم ، پرونده انتخابات در قاینات و زیرکوه بدون هیچ تنش و شکایتی بسته شد

به گزارش نسیم قائن ، علی محمد صادقی رئیس هیات نظارت و بازرسی انتخابات حوزه انتخابیه در جلسه ای که به منظور تقدیم اعتبار نامه ی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در محل فرمانداری این شهر بر گزار شد ضمن تبریک به منتخب مردم ، گفت:خدا را شاکریم که انتخابات در کمال سلامت و امنیت برگزار و بدون دریافت هیچگونه شکایت و اعتراضی وتنشی این پرونده بسته شد .
وی در بخش دیگری از سخنانش با توجه به ضرورت جوانگرایی در همه ی بخشهای جامعه ، از منتخب مردم بعنوان یک جوان انقلابی یاد کرد و برای وی آرزوی موفقیت نمود.
رحیمی دادستان شهرستان قاینات در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان قاینات،گفت: مسئولین اجرایی انتخابات توانستند با همدلی و همکاری یک انتخابات بدون تنش را در شهرستان برگزار کنند که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.
وی ضمن تبریک به منتخب مردم قاینات و زیرکوه از وی خواست در جهت رفع مشکلات دو شهرستان گام های اساسی و موثری بردارد.
مهندس کریمی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های قائنات و زیرکوه در این جلسه بیان داشت: قانون مداری و بی طرفی دو شاخصه مهم در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه بود.
وی ادامه داد: مهمترین دغدغه ما رسیدن شهرستان قاینات به توسعه می باشد و این مهم محقق نمی گردد مگر در فضای همدلی،همراهی و همکاری ،که خوشبختانه در شهرستان این فضا بخوبی بین مسئولین وجود دارد.
فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های قاینات و زیرکوه ضمن تقدیر و تشکر از کلیه دست اندرکاران این دوره از انتخابات،تصریح نمود: خوشبختانه با همراهی و همکاری مجریان انتخابات اعم از هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی و همکاری ۲۸۰۰ نفر دست اندرکار برگزاری انتخابات، توانستیم انتخاباتی سالم، رقابتی و در کمال امنیت و سلامت برگزار نماییم.
سلمان اسحاقی منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در مراسم إهدای اعتبارنامه خود ضمن گرامیداشت یاد و نام امام راحل و شهدا ، قدردانی از مسئولین و اعضای هیا تهای اجرایی ، نظارت و بازرسی به بیان برکات انتخابات این دوره پرداخت.
وی یکی از برکات این انتخابات در حوزه انتخابیه قاینات و زیرکوه را لبیک گفتن مردم به ندای رهبر عزیزشان و حضور در پای صندوق های رای دانسته و همچنین أخلاق و قانون مداری نامزدها ، ستادها و طرفداران آنها و همراهان خودرا از دیگر برکات این دوره انتخابات بر شمرد.
اسحاقی در ادامه اعتبارنامه را سندی متقن ، معتبر و مستند برای تاریخ کشور در جهت نشان دادن خلوص نیت ، زحمات شبانه روزی ، بیطرفانه و با بصیرت برگزارکنندگان انتخابات مخصوصا أعضاء محترم دفتر شورای نگهبان دانسته و آنرا از افتخارات مردم این خطه برشمرد.
در پایان این مراسم که با حضور رئیس محترم هیات نظارت ، دادستان محترم شهرستان ، اعضای محترم هیاتهای اجرایی ، نظارت و بازرسی انتخابات برگزار شد ، اعتبارنامه ی نمایندگی مجلس شورای اسلامی توسط فرماندار شهرستان به آقای سلمان اسحاقی اعطا گردید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا