سیاسی

باند سارقان مسلح طلا فروشی زابل در قاینات دستگیر شدند

به گزارش نسیم قائن ، سردارمجید شجاع عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با دریافت نیابت قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زابل مبنی بر دستگیری یکی از اعضای اصلی باند مسلح سرقت از طلافروشی در شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان که به شهرستان قاین گریخته است موضوع به صورت ویژه پیگیری شد و دستگیری سارق مسلح در دستور کار مأموران قرار گرفت .
وی گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان قاین پس از تحقیقات گسترده میدانی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی سارق را شناسایی و در اقدامی ضربتی با هماهنگی قضائی سارق را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان کرد: متهم در بازجوییهای پلیسی به سرقت مسلحانه توسط اعضای دیگر باند از طلا فروشی در شهرستان زابل اعتراف کرد و افزود: مقداری از طلاجات سرقتی را به یکی از طلافروشان در شهرستان قاین به ارزش ۲۱۰ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال فروخته است که مالخر نیز دستگیر شد .
شجاع با اشاره به این که از محل مخفیگاه متهم دستگیر شده مقادیری از طلای سرقت کشف شده است تصریح کرد:در ادامه عملیات سه متهم دیگر که با این فرد در ارتباط بودنددستگیر شدند و طلای کشف از متهم بالغ بر۶۵۰ میلیون ریال برآورد شده است .
وی اظهار کرد: همزمان با این عملیات که روز گذشته صورت گرفت در چند نقطه دیگر از کشور نیز عملیات دستگیری اعضای این باند به صورت همزمان انجام شد و همه اعضای این باند دستگیر و باند مذکور که سابقه شرارت چند ساله داشت متلاشی شد .
تسنیم/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا