سیاسی

بازگشایی ۱۰کیلومتر از پروژه دوبانده سازی محور قاین –بیرجند+تصاویر

رجبی معاون ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در حاشیه بازگشایی ۱۰کیلومتر از محور قاین –بیرجند در گفتگو با خبرنگارنسیم قائن اظهارداشت: درطی دوهفته گذشته ۹کیلومتر از باند دوم بیرجند قاین باز گشایی شد وامروز نیز شاهد بازگشایی ۱۰کیلومتر دیگز از باند دوم بیرجند قاین از پمپ بنزین تا گردنه خونیک با اعتباری بالغ بر۲۰میلیاردتومان هستیم.
وی افزود: این قطعه به روش روسازی بتنی احداث شده که برای نخستین بار درکشور دراین محور اجرایی شد.
رجبی با بیان این که در جاده قاین –بیرجند۹۹کیلومتر جاده در دست احداث ودوبانده سازی است گفت:تاکنون ۴۳کیلومتر این جاده با اعتباری بالغ ۶۰میلیاردتومان دوبانده وبازگشایی شده است و۵۶کیلومتر دیگر در دست اقدام است که در صورت تامین اعتبار تاپایان سال ۹۷به بهره برداری خواهد رسید.
معاون ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی افزود: برای تکمیل این پروژه ۸۰میلیاردتومان دیگر مورد نیاز است.
وی بابیان این که ۳۸کیلومتر از ورودی گناباد به قاین(کمربندی) ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است گفت: برای دوتقاطع قاین –گنابادومیدان طلای سرخ ۳۰میلیارد اعتبار لازم است.
رجبی در خصوص پل بهشت رضوان قاین نیز اظهارداشت: در صورت مساعد بودن هوا ظرف۳ماه آینده این پل نیز به بهره برداری خواهد رسید.
لازم به ذکر است که علی رغم این که این جاده دارای نقص هایی بود اما به دلیل کاهش تصادف شاخ به شاخ که در جاده قاین به بیرجند رخ می دهد این ۱۰کیلومتر نیز بازگشایی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا