سیاسی

بازگشایی سه محور مهم جاده‌ای/ کاهش ۳۶ درصدی ترددها

به گزارش نسیم قائن ، طبق اطلاع ارائه شده از سوی مرکز مدیریت راه‌ها آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۸۵ دستگاه ترددشمار نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته میزان تردد برون‌شهری بیش از ۳۶ درصد نسبت به روز قبل کاهش یافته است.
در روز گذشته بیشترین تردد مربوط به ساعت ۱۶ الی ۱۷ و کمترین تردد به ساعت ۳ الی ۴ صبح مربوط می‌شود.
با وجود برف سنگین و ترافیک قابل توجه همچنان آزادراه کرج به تهران پرترافیک‌ترین جاده بوده و پس از آن تهران به کرج، کرج به قزوین، قزوین به کرج و ساوه به تهران قرار داشتند. همچنین در دو مسیر رفت و برگشت میان تهران و قم روز گذشته بیش از ۱۰۰ هزار خودرو تردد کرده‌اند.
وزارت راه و شهرسازی ۱۸ جاده را به دلیل مداخلات جوی همچنان مسدود اعلام کرده که محور شمشک به دیزین، آزادراه زنجان به قزوین، محور قدیم رشت به قزوین، آزادراه قزوین به رشت بخشی از آزادراه تهران – ساوه، محور قدیم تهران – قم و محور چرمشهر مهم‌ترین جاده‌هایی هستند که در حال حاضر به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام شده‌اند.
با این وجود طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی محور کندوان از صبح امروز بازگشایی شده و محور هراز نیز که به دلیل بارش برف مسدود شده بود، گشایش یافته است.
همچنین لاین شرقی آزادراه ساوه به تهران نیز که بارش برف آن را مسدود کرده بود باز شده، اما لاین غربی آن همچنان مسدود خواهد بود.
وزارت راه و شهرسازی گفته که در حال حاضر تردد در آزادراه تهران – قم بدون هیچ مشکلی انجام می‌شود.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا