سیاسی

بازدید سرزده فرماندار قاینات از برخی ادارات شهرستان/گلایه های مردمی از سنگ اندازی های مسئولین

به گزارش نسیم قائن ، پیش از ظهر امروز ،بهمن کهن ترابی فرماندار شهرستان قاینات و براتی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرزده از چند دستگاه های اجرایی و خدمات رسان شهرستان بازدید و از نزدیک با ارباب رجوع ها در خصوص نحوه ارائه خدمات به آنان دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار ضمن دیدار با مدیران منابع طبیعی وآب خیزداری ،راه وشهرسازی،اداره امور مالیاتی وتامین اجتماعی از نزدیک در جریان خدمات رسانی به ارباب رجوع قرار گرفت.
کهن ترابی در این دیدار ها با تاکید بر جلب ارباب رجوع و رضایت مندی آنها از مسئولین خواست قوانین را تا حد امکان به نفع مردم تفسیر کنند .
وی با اشاره به تاکیدات استاندار محترم خراسان جنوبی مبنی بر جلب رضایت ارباب رجوع ونظارت دقیق بر کارِ کار شناسان در راستای پاسخگویی به کلیه مسئولین دستگاههای اجرایی تاکید کرد که بایستی کار ارباب رجوع با کمترین بروکراسی اداری و دریافت استعلامات و با رعایت قوانین به نفع مردم انجام شود
در اداره امور مالیاتی شهرستان ، یکی از سرمایه گذاران بومی از نحوه قیمت گذاری زمین بعد از تغییرکاربری گلایه مند بود وگفت: مسئولین به جای این که بخش خصوصی را حمایت کنند متاسفانه با سنگ اندازی جلوی پای سرمایه گذار او را از کار واشتغال زایی که می خواهد در سطح شهرستان داشته باشد پشیمان می کنند.
وی با بیان این که بالغ بر ۵ میلیارد تومان برای راه اندازی مرکز معایه فنی مجهز در شهرستان سرمایه گذاری کرده است گفت: قوانین سخت ودست و پاگیر باعث گریه من در اتاق مدیران شده است و کسی به ما سرمایه گذاران اهمیت نمی دهد .
کهن ترابی در ادامه با تاکید بر این که بایستی با توجه به وضعیت معیشتی مردم ،تمام جوانب در نظر گرفته شود گفت: در چند سال اخیر قدرت خرید مردم پایین آمده است و این بر بازار هم تاثیر گذاشته است و اداره امور مالیات ودارایی بایستی با این وضعیت در اخذ مالیات از مؤدیان همکاری بیشتری داشته باشد و در بحث اخذ مالیات، کف میزان دریافت مالیات را مدنظر قرار بدهد تا مؤدیان بتوانند به موقع تعهدات خود را به این اداره پرداخت نمایند.
وی در پاسخ به درخواست سرمایه گذار بخش خصوصی نیز قول پیگیری از ادارات مربوطه راداد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا