سیاسی

ایجاد ۴ کارگاه اقتصاد مقاومتی زود بازده از ابتدای سال جاری در قاین

حسن فخیم زاده مسئول بسیج سازندگی سپاه قاینات در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت:از ابتدای سال جاری تا کنون ۶۰ کارگاه اقتصاد مقاومتی زود بازده در عرصه های پرورش بوقلمون،پرورش دام سنگین،کارگاه خیاطی و تولید گل آلوئه ورا به بانک های عامل معرفی که از این تعداد ۴ کارگاه به مبلغ ۴۰۰میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده اند.
وی با اشاره به عملکرد بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین از ابتدای سال جاری اظهارداشت: شهرستان قاین از ظرفیتها،مزیتهای صنعتی، ، کشاورزی و علمی بسیار خوبی برخوردار است و می تواند نمونه ای مناسب برای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی باشد.
فخیم زاده بسیج با بیان اینکه بسیج سازندگی در راستای محرومیت ‌زدایی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه ‌های مختلفی را اجرایی و خدمات متعددی را ارائه می ‌دهد، گفت: هدف بسیج سازندگی اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و خدمت‌رسانی به محرومان و رفع مشکلات روستائیان است.
وی در ادامه با اشاره به پروژه های افتتاحی از ابتدای سال گفت : در راستای کارگاه قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی پس از بررسی و احصاء مشکلات در روستاها، روستای مهدی آباد در فاصله ۴۵ کیلومتری قاین شناسایی و خانه محرومی شناسایی و توانست با کمک خیرین و گروه جهادی ظرف مدت ۱۵ روز تعمیر ویک دستشویی و حمام به مبلغ ۲۳ میلیون ریال را بسازد.
فخیم زاده در پایان با اشاره به پروژه های آماده بهره برداری در دهه کرامت گفت: این پروژه ها شامل افتتاح قنات کریزان، استخر ورنجان، استخر نیگ و استخر گوشیک می باشد.
:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا