سیاسی

اگر پیام شهدا را درست بشنویم گرایش به شرق و غرب از بین ما می‌رود/ یاد شهیدان نه تنها فراموش نخواهد شد بلکه روز به روز زنده‌تر می‌شود

به گزارش نسیم قائن ، رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از دست اندرکاران شورای سیاست‌گذاری کنگره سه هزار شهید استان قزوین اظهار کرد: برگزاری این کنگره آزمون بزرگی برای همه مردم استان قزوین است.
وی افزود: بزرگان قزوین چه علمای قبل همچون شهید ثالث و چه آقای صالحی و دیگران تا زمان ما و همچنین شهدای برجسته عصر حاضر همچون شهید بابایی، لشکری، رجایی، الگوهای ارزشمندی برای همه ما هستند.
مقام معظم رهبری تصریح کرد: کاری که شهدا و خانواده معظم شهدا می‌کنند این است که صدای اسلام را به گوش سنگین ما برسانید و ما بشنویم، خدای متعال بر این صدا اثر گذاشته است.
وی ادامه داد: سخنان و حرکت و اقدامات شهدای قزوینی بیدارکننده و هشدار دهنده است؛ گوش‌های ما سنگین است اگر ما این پیام‌ها را بشنویم دیگر از دشمن هراسی نخواهیم داشت.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عنوان کرد: برگزاری کنگره ۳ هزار شهید استان کار بسیار بارارزشی است و کسی نمی‌تواند در عظمت کار بزرگ شهیدان خدشه‌ای وارد کند؛ با اینکه از دوران دفاع مقدس ۳۰ سال می‌گذرد و حتی اگر از دوران دفاع مقدس ۳۰۰ سال هم بگذرد شهدای ما فراموش نخواهند شد و روز به روز زنده‌تر می‌شوند.
وی با بیان اینکه اگر پیام شهدا را درست بشنویم گرایش به شرق و غرب از بین ما می‌رود، عنوان کرد: خداوند شهدای ما را با پیامبر محشور کند و شما عزیزان را توفیق و اجر بدهد که این کار را به بهترین نحو انجام دهید؛ از یاد شهدا استفاده کنید درباره شهدا بنویسید و کار هنری انجام دهید.
رهبر انقلاب اسلامی در پایان گفت: گاهی اوقات عده‌ای اغراق‌گویی می‌کنند، اما نفس عمل شهدا بسیار عظیم است و نیاز به اغراق ندارد، آنها از عزیزترین سرمایه خود که جانشان بود؛ گذشتند و در راه خدا حرکت کردند؛ این کار به حدی عظیم و باشکوه است که دیده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا