سیاسی

اگر ما انقلاب ،اقتداروامنیت داریم همه به برکت خون شهداست

به گزارش نسیم قائن ، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین شهرستانی یادواره لاله های روشن با محوریت شهید ذوالفقار رمضانی در هنرستان عقیله بنی هاشم (س) قاین برگزار شد.
محمد علی واقعی مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی در این یادواره ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا گفت: شهدا و خانواده های آنان ولی نعمتان ما هستند و این یادواره ها و گرامیداشت هایی که صورت می گیرد همه و همه برای این است که یادمان نرود که اگر ما انقلاب، اقتدار و امنیت داریم همه به برکت خون شهیدان جان برکفی هستیم که با نثارخون خود نهال انقلاب را به درختی تنومند تبدیل کردند و خداوند به ما توفیق بدهد که بتوانیم به وظایف و رسالتی که شهدا بر دوش ما گذاشته اندعمل بکنیم که انشاالله مدیون خون شهدا نشویم .
وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان به جوانها در بیانیه گام دوم انقلاب،دانش آموزان را به تلاش جهت عملی شدن فرمایشات رهبری خواند و افزود: جهت رسیدن به خوکفایی و جهانی سازی انقلاب اسلامی هر چه می توانیم تلاش کنیم و نگذاریم پرچم شهدا بر زمین گذاشته شود.
سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات با توصیه به دانش آموزان گفت: وصیت نامه شهدا را بخوانید واز شهدا درس بگیرید.
وی ادامه داد: به لطف پروردگار دراین چهل سال خیلی قدرتمند شده ایم و دشمنان هم امروزه نگران بُرد موشک هاوقدرت هسته ای ایران و نفوذ عمق جمهوری اسلامی به کشور های اروپایی هستند.
هزاری در بخش پایانی سخنان خود اظهارکرد: دانش آموزان بادرس خواندن وتهذیب و ورزش وبا قدرت باید گام دوم انقلاب را پیش ببرند.

پخش کلیپ ،قرائت دلنوشته توسط فرزندشهید ابوترابی، گلباران تمثال شهید رمضانی و تجلیل از خانواده های معظم شهدای منتسب به آموزشگاه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا