سیاسی

اهدای ۱۵کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان زیرکوه و اسفدن

به گزارش نسیم قائن ، مراسم اهدای جهیزیه به ۱۵ نوعروس نیازمند شهرستان زیرکوه واسفدن امروز دوشنبه با همت و تلاش سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها برگزار شد.
مسئول موسسه آبشار عاطفه های شهرستان زیرکوه واسفدن گفت : همزمان با گرامیداشت هفته دولت با همت و تلاش خیران و نیک اندیشان،کمک هزینه جهیزیه ۱۵ نوعروس نیازمند تهیه و به آنان تحویل داده شد.
وحیده بزرگر با اشاره به ارزش ریالی هر جهیزیه ۴۰ میلیون ریال می باشد تصریح کرد :بسته جهیزیه هر عروس شامل لوازم منزل از قبیل فرش ، بخاری ،کولر، پنکه ، سرویس آشپزخانه و اجاق گاز است.
وی افزود: با آرزوی خوشبختی برای زوج های جوان، امید است با الگو پذیری از سیره ائمه اطهار (ع) و با یک مدیریت و برنامه ریزی سالم با توکل خداوند متعال، زندگی موفقی همراه با تفاهم برای خود و خانواده خود سپری نمایند
مسئول موسسه آبشار عاطفه ها با بیان اینکه هدف از اهدای جهیزیه به نیازمندان ترویج ازدواج و زندگی ساده است تاکید کرد : فعالیت موسسه خیریه مردم نهاد کمک به اقشار کم درآمد جامعه است
برزگر با تاکید بر توسعه و ترویج ازدواج آسان گفت: با توجه به رشد بالای طلاق در جامعه امروزی ترویج ازدواج آسان و کاهش تجملات زندگی در کاهش آمار طلاق می تواند موثر باشد که باید با فرهنگ سازی مناسب، ازدواج آسان و اسلامی را در جامعه ترویج کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا