سیاسی

انهدام باند و کشف ۱۶۱ کیلوگرم تریاک در قاین

به گزارش نسیم قائن ، سردار”مجید شجاع”در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی، به یک دستگاه سواری پژو پارس مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.
وی اظهار داشت :در بازرسی از خودرو مورد مشکوکی کشف نشد ولی با توجه به رفتار غیر طبیعی راننده خودرو و سرنشین آن، خودرو توقیف و سرنشینان آن تحت نظر قرار گرفتند .
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: با توجه به شک مأموران به راننده و سرنشین خودرو، محل های تردد آنان بازبینی شد که در پاک سازی مسیر و تپه های اطراف محل توقیف خودرو، آثار تردد ۴ دستگاه موتورسیکلت مشاهده شد .
سردار شجاع افزود: مأموران با ردزنی آثار تردد موتورسیکلت ها، پس از طی مسافتی طولانی، ۴دستگاه موتورسیکلت مشاهده کردند و راکب یکی از موتورسیکلت ها دستگیر شد.
وی گفت: با انتقال موتورسیکلت ها به مقر انتظامی و بازرسی از آن ها ۱۶۱ کیلوگرم تریاک کشف شد که به طرز بسیار ماهرانه ای در موتور سیکلت ها جاساز شده بود.
سردار شجاع تصریح کرد: در مجموع این عملیات یک دستگاه خودرو و ۴ موتورسیکلت توقیف و ۳ متهم دستگیر شدند که متهمان با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و با دستور مقام قضائی به زندان انتقال پیدا کردند.
وی به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی، با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰تماس گرفته و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا