سیاسی

انقلاب ما یک حماسه بود/اعلام برنامه های ۱۲بهمن در قاین

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام احمد علیپور مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین در جلسه برنامه ریزی مراسم ۱۲بهمن ماه سالروز ورود امام خمینی(ره)به ایران گفت: یکی از نعماتی که خداوند به ماداده است نعمت انقلاب اسلامی است که در طول ۳۸سال گذشته همه مردم برخوردار از این نعمت انقلاب هستندولذا همه باید قدردان این نظام وانقلاب باشیم.
وی افزود: باید ارزشهای این نظام وخدماتی که به برکت خون شهدا وامام شهدا وجانبازان وایثارگران در کشور داریم برای مردم بیان شود.
حجت الاسلام علی پور بیان داشت: مردم باید به انقلاب ونظام دلگرم باشند واین خدمات نظام بستگی به جناح وگروه خاصی ندارد.
وی با اشاره به این که برخی می گویند ما محاسبات را قبول داریم نه حماسه را،گفت: انقلاب ما یک حماسه بود واگر امام می خواستندبه همه لحاظ محاسبه کنند قطعا چنین تصمیمی گرفته نمی شد.
علی پور گفت:به لطف خداوند وبا حماسه ای که رهبرکبیر انقلاب در ۲۲بهمن۱۳۵۷آفریدند انقلاب ما به پیروزی رسیدواین انقلاب یک انقلاب حماسی بود.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین تصریح کرد؛در طول تاریح حماسه های بزرگی داشته ایم وعاشورا یک حماسه بزرگ وتاریخی بود،انقلاب اسلامی مانیز یک حماسه بزرگ بود.
وی گفت:۲۲بهمن ،۹دی،عاشوراهمه حماسه های بزرگی است که در تاریخ داریم .
حجت الاسلام علیپور در بخش دیگری از سخنان خودبا اشاره به اهداف برگزاری این جلسه نیز گفت: در آستانه سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ودر سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره)نیاز است که یک برنامه جامع وکامل ودرشان شهرستان برگزار شود.
نواخته شدن زنگ انقلاب در کلیه مدارس وبه صورت نمادین در دبیرستان دخترانه قهستان،دیدار شورای اداری شهرستان با امام جمعه،برگزاری مراسم ویژه سالروز ورود امام خمینی(ره)درمیدان امام شهرستان،گلباران تمثال ۵شهید انقلاب شهرستان،برگزاری رژه موتور سواران ودوچرخه سواران،برگزاری ایستگاه نقاشی و… از جمله مهم ترین برنامه هایی بود که در سالروز ورود امام خمینی(ره)در شهرستان قاین برگزار خواهدشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا