سیاسی

انقلاب اسلامی ما به دنبال رشد وتعالی است/دفاع همچنان ادامه دارد

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاین در مراسم تجلیل از سربازان نمونه شهرستان قاین با اشاره به دوران ۸ سال دفاع مقدس و جنگ نابرابر ایران در مقابل رژیم صهیونیستی گفت: دشمنان ابتدا با پشت پرده قرار گرفتن برعلیه ایران وارد جنگ شد و بعد از فتح خرمشهر تهدیدات آنها بر علیه ایران علنا مشخص شد و در طول جنگ آشکارا به کمک صدام آمدند.
وی ادامه داد: بعد از جنگ تحمیلی نیز دشمنان دشمنی های خود را ادامه دادند و از هیچ اقدامی بر علیه ایران چشم پوشی نکردند و از پشت پرده اقدامات علیه ایران را رصد دارند .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات گفت: گرچه ۸ سال دوران دفاع مقدس را پشت سر گذاشته ایم اما دفاع هم چنان ادامه دارد ،چون جنگ همچنان باقی است .
هزاری با بیان این که انقلاب اسلامی ما به دنبال رشد وتعالی است گفت: تا وقتی دراین مسیر باشیم دشمنی با شکل های مختلف ادامه خواهد داشت و لذا باید در عرصه های مختلف قوی شویم .
وی افزود: در حوزه های مختلف از جمله حوزه های نظامی نسبت به گذشته پیشرفت های زیادی داشته ایم و این را خود دولت مردان آمریکایی هم اذعان داشته اند و قطع به یقین پیشرفت نظامی ما همچنان ادامه خواهد داشت واین که برخی می گویند باید موشک ها کنار گذاشته شود از روی خامی و خیانت است
وی به پیشرفت ایران در مسائل علمی نیز اشاره کرد و گفت: در حوزه اقتصادی نیز تا حدودی عقب تر هستیم و اگر دراین حوزه قوی می بودیم این قدر این تحریم ها اثر گذار نبود ولازم است که در اقتصاد هم قوی شویم .
فرمانده سپاه ناحیه قاین گفت: آیا با دشمنی که کشورهای دنیا را به دوسته خیر و شر تقسیم می کند و کشورهایی که منافع آمریکا را رعایت کنند کشور های خیر و کشورهایی که منافع آمریکا را قبول نکنند کشورهای شر هستند می شود بر سر یک میز مذاکره نشست ؟
وی افزود: نه به لحاظ تاریخی و نه به لحاظ عقلانی و نه به لحاظ مسائل استراتژیک نمی شود گفت: این ارتباط یک ارتباط معقولی است .
هزاری با اشاره به سخنان رهبری گفت: نسخه ما در جنگ اقتصادی وروانی دشمن برای پیروزی فرمایشات مقام معظم رهبری در قالب اقتصاد مقاومتی وتوجه به ظرفیت درون است .
وی بهینه مصرف کردن ،مصرف کالای ایرانی و اسیر جنگ روانی نشدن دشمن را دراین دوران بسیار مهم دانست و گفت: مردم ما نشان داده اند که در صحنه های مختلف حضور دارند ودر این جنگ هم به پیش بینی مقام معظم رهبری پیروز بیرون خواهند آمد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا