سیاسی

انقباض مدیریتی در قاین /مدیران جسور باید پای کار بیایند

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در جلسه شورای اداری شهرستان قاینات اظهار کرد:بعداز این که موضوعاتی در خصوص ادغام برخی از دانشگاهها واز جمله دانشگاه بزرگمهر قاین مطرح شد چندین جلسه برگزار شد و پیگیری های زیادی از سوی مسئولین شهرستانی صورت گرفت و دکتر رحیمی نظرشان بر این بود که در شمال استان یک دانشگاه حفظ شود .
وی ادامه داد استاندار نیز با پیگیری های مکرر از دانشگاه بزرگمهر قاین حفاظت کردند و ان شاء الله ماندگاری دانشگاه بزرگمهر قاین یادگاری آقای ملانوری در استان و شهرستان خواهد بود.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در ادامه با بیان این که در برخی از مدیران ما ضعف مدیریتی وجود دارد گفت: در دولت جدید اصلاح رفتار مدیریتی باید در دستور کار باشد و برای ما قابل درک و فهم نیست که در ادارات ما قدرت اجرایی شدن پروژه ها را ندارند و اعتبارات را بر گشت می دهند و ۴۰۰ میلیون از اعتبارات شهرستان برگشت و در پروژه بند دره استان هرینه شودویا این که برای شروع یک پروژه ۱۵۰ میلیون اعتبار داشته باشند و ریسک اجرای پروژه را نداشته و اعتبار را در جای دیگر هزینه کنند.
چرا مسکن ملی که باید باعث خوشحالی مردم شود در جایی احداث می شود که آب و نه برق و …خدمات اولیه را ندارد و مسئول ما هم فقط می گوید نمی شود آنجا خدمات رسانی کرد.
چرا باید در بلواری که نماینده عالی دولت در استان یکسال پیش دستور گاز رسانی آن را می دهد اما مدیر من اصلا منافع مردم برایش مهم نیست و می گوید من گاز رسانی را انجام نمی دهم وفقط قانون کاغذی را می بیند.
چرا یک سال است کارخانه شیر آنا من تعطیل است و به رئیس اداره می گویم یک نفر در مشهد مامورکنید که پیگیری کنند میگوید من نیرو ندارم آیا منافع مردم برایشان مهم نیست؟
چرا مدیر ورزشی ما بعد از چند بار قول دادن برای افتتاح استخر و پیگیری سالن چند منظوره و بسیاری از پروژه های ورزشی حاضر نیست پیگیری را از وزارت داشته باشد و میگوید شما پیگیر باشید پس مدیر محترم شما چه کاره هستید؟
اسحاقی بیان داشت:در دولت جدید وقتی مسئول ما کاری را شروع کرد باید مدیرانی را انتخاب کند که جسارت داشته باشند ،منافع مردم را پیگیری کنند و نه این که فقط همان قانون را در کاغذ ببیند .
وی ادامه داد: متاسفانه برخی از مدیران ما انگار فقط منتظر هستند یک برهه از زمان مدیریتی آنها بگذرد ،انگار برخی مدیران ما منقبض شده اند .
اسحاقی گفت: در دولت جدید باید یک زلزله ای در بین مدیران اتفاق بیفتد ومدیران جسور پای کار بیایند.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به شروع حفر چاه برای آب رسانی به روستاهای محمد آباد،کلی،بزن آبادو..گفت: استدعا داریم که در روند کار تسریع و حمایت صورت گیرد.
وی ادامه داد: قاینات ظرفیت اجرای کشتارگاه دام صنعتی را دارد و لذا این طرح در ستاد توسعه خاوران نیز دیده شود.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه درادامه با بیان این که در قاینات و زیرکوه با کمبود زمین مواجه هستیم گفت: امیدواریم با همکاری شوراهای جدید وتعامل و همکاری استان این مشکل حل شود .
وی در پایان خطاب به مدیران گفت: امیدوارم روزی که قلم مدیریتی را زمین می گذاریددچار خسر الدنیا و الاخره نشوید.
لازم به ذکر است پس از سخنان نماینده مردم قاینات و زیرکوه در جلسه شورای اداری ، استانداربا پیگیری موضوع برگشت ۴۰۰ میلیون از اعتبارات میراث شهرستان به مرکز استان و تایید این موضوع از سوی فرهادی معاونت امور عمرانی استاندار و همچنین مدیر کل میراث فرهنگی استان،که به دلیل عدم جذب اعتبار توسط اداره فوق صورت گرفته است ،قول جبران و تخصیص مجدداعتبار به شهرستان قاینات را داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا