سیاسی

انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی قاینات جزء چهار انجمن برتر کشور

به گزارش نسیم قائن ، محمد ابراهیم زرگربا اعلام این خبر افزود : با توجه به فعالیتهای انجمن اعم از کمک به بیماران نیازمند، راه اندازی ساختمان پزشکان امام جواد (ع) ، رادیولوژی(OPG)، داروخانه و … باعث انتخاب انجمن قاین در بین چهار شهر برتر کشور شد ومسلما این امر با کمک شما مردم و همت و تلاش اعضای محترم انجمن میسر شده است.
وی در خصوص تشکیل و فعالیتهای انجمن اظهار داشت : شعبه قاین در سال ۸۲ به همت جمعی از خیرین و معتمدین راه انداری و از طریق انتخابات مدیرعامل و هیات مدیره انتحاب شدند.
زرگر ادامه داد:از ابتدای تاسیس تا کنکون ۱۶۵ بیمار دیالیزی ، پیوند کلیه، مزمن کلیوی و صعب العلاج در این انجمن تشکیل پرونده داده اند و در حال حاضر ۳۲ بیمار دیالیز خونی و ۴ نفر دیالیز صفاقی تحت حمایت این انجمن قراردارند.
وی اضافه کرد:تاکنون ۴۰ نفر پیوند کلیه با همکاری انجمن حمایت از بیماران کلیوی شهرستان قاینات انجام شده است.
مدیر انجمن کلیوی شعبه ویژه قاین درادامه با ارائه گزارشی از فعالیت این مرکز گفت:از اول سال جاری تا پایان آبان ماه ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بصورت نقدی و بالغ بر ۲۰ میلیون تومان بصورت غیر نقدی در قالب سبد غذایی ، بهداشتی و درمانی بین بیماران نیازمند تحت پوشش توزیع شده است.
وی ادامه داد: با توجه به احداث ساختمان پزشکان و استقرار پزشکان و پیراپزشکان(متخصص قلب، پزشک عمومی، دندانپزشک، تزریقات و پانسمان و خدمات سرپایی ، گفتاردرمانی ، مامایی ، داروخانه )علاوه بر ارائه خدمات به عموم شهروندان ، تمام عواید اجاره مرکز برای کمک به بیماران تحت پوشش و امور جاری ساختمان هزینه می شود.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا