سیاسی

انتقاد امام جمعه قاین از دوچرخه سواری مختلط در حاشیه برگزاری مراسم روز هوای پاک

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین با اشاره به برگزاری مسابقه دوچرخه سواری مختلط به بهانه هوای پاک در قاین که از بلوار ابوالمفاخر شهرستان با حضور بانوان و آقایان دوچرخه سوار درروز جمعه ۲۸ دی ماه برگزار شد گفت: برگزاری چنین برنامه ای با هنجارهای دینی مطابقت ندارد .
امام جمعه قاین با بیان این که شورای فرهنگ عمومی وشورای امر به معروف را به زودی تشکیل خواهیم داد و مصوباتی را خواهیم داشت گفت: ما به سرّ مردم کاری نداریم بلکه تهاجر به گناه ،از باب امر به معروف و نهی از منکر باید جلویش گرفته شود .
وی ادامه داد:از انقلاب ،دین و ارزشهای انقلاب خودتان دفاع کنید و من به عنوان امام جمعه به هیچ عنوان کوتاه نمی آیم و مردم متدین هم هم ذره ای کوتاه نمی آیند و درعین حالی که قانون نظام جمهوری اسلامی را رعایت می شود در مقابل این ناهنجاری کوتاه نمی آییم .
امام جمعه قاین گفت:تصاویر دوچرخه سواری موجود است که با هنجارهای دینی مطابقت ندارد و محرک و مهیج ودر شان یک دختر مسلمان و یک پسر مسلمان نیست که اینگونه رفتار شود.
گفتنی است روز جمعه ۲۸ دی ماه ، برنامه دوچرخه سواری با حضور آقایان و بانوان به صورت مختلط توسط هیئت دوچرخه سواری شهرستان قاینات در حاشیه مراسم روز هوای پاک اجرا شده است.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا