سیاسی

امنیت ایران اسلامی از برکات دفاع مقدس است

به گزارش نسیم قائن ، آیت الله سید مرتضی اصفهانی امام جمعه قاین در جمع نیروهای مسلح وبسیجیان شهرستان قاین در مراسم رژه ۳۱شهریور گفت: کشورهای همسایه ما از نا امنی رنج می برند ودر اصل دشمنان قصد دارند با نا امن کردن این کشور ها ایران اسلامی را به نابودی بکشند وانقلاب را ار بین ببرند.
وی افزود:جای تعجب است که برای از بین بردن انقلاب ما این همه لشکر کشی کرده وکشورهای همسایه مارا ناامن کرده اند در حالی که امن ترین کشور ها ،کشور ایران است .
امام جمعه قاین با اشاره به دوران ۸سال دفاع مقدس گفت: در آن زمان ما عملا در مقابل ۳۵کشوردرجنگ بودیم ومردم ما هم سررشته زیادی از رمزو رموز جنگ نداشتند اما یک دستوررهبر که فرمودند مردم وارد صحنه شوند در دفاع ازایران اسلامی جانانه درمقابل دشمنان ایستادند.
آیت الله اصفهانی اظهارداشت: این ایام وگرامیداشت هفته دفاع مقدس برای یادآوری نعمت امنیت به مردم است ومردم باید قدردان این نعمات الهی وبه خصوص نعمت امنیت باشند.
امام جمعه قاین گفت:درحالی که دشمن هنوز از اطراف ایران دور نشده است وبه قول خودشان می گویند ایران را محاصره دارندما چگونه می توانیم از هفته دفاع مقدس غفلت پیدا کنیم ؟
وی افزود:دشمن در کمین ماست وهرساله باید این ایام باشکوه ترگرامی داشته شود.
امام جمعه قاین درادامه بیان داشت:تا زمانی که حق وحقیقت باشد در مقابلش باطن وجود دارد وامروز حقیقت وواقعیت نظام جمهوری اسلامی برای همه به اثبات رسیده است وفهمیده اند که ما تابعین حضرت سیدالشهدا(ع) وپیروان اولاد علی بن ابیطالب(ع) هستیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا