سیاسی

امام خمینی(ره) بت شکن استبداد و استعمار زمان خود بود

به گزارش نسیم قائن ، رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در مراسم سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که شب گذشته در محل امامزاده زید قاین با حضور مردم ولایی شهرستان قاینات برگزار شد اظهارکرد:برگزاری این گونه مراسمات از باب سیره و روشی است که امام(ره) به تاسی از جدشان حضرت ابراهیم (ع) درمسیر پیاده سازی اسلام قراردادند.
وی افزود:امام خمینی(ره)همچون جد خود حضرت ابراهیم(ع)در مواجه با بت استعمار و استبداد بت شکن بود.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در ادامه اظهار کرد : امام(ره۹ ایمان به هدف خود داشت و هدفش جز پیاده سازی اسلام و مردم نبود.
وی درادامه با اشاره به تحولات جامعه گفت: امروز و در زمانی که همه تحولات اجتماعی و بیشتر انقلاب ها دچار انحراف می شوند ، انقلاب اسلامی ایران به یک الگو نیاز دارد.
هزاری گفت: برای ما الگوی امام و راهی که برای ما ترسیم کرد کافی است و اگر دشمنی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی در این ۴۰ ساله روز به روز بیشتر شده است و هر روز راه جدید و هرروز صحنه ومواجه جدید رخ می دهد این تاکید بر درست بودن این مسیر و حرکت صحیح در مسیری است که امام برای ما ترسیم کرد و افتخار داریم که پشت سر جانشین صالح امام حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) حرکت می کنیم.
وی در پایان اظهار امیدواری کردکه با الگو قراردادن حضرت امام(ره)بتوانیم مسیری که برای ما ترسیم کرده اند و انتهای آن تمدن سازی ظهور حضرت مهدی(عج) را به درستی پیمایش کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا