سیاسی

امام خمینی(ره)قدرت را فقط در خدا می دید/بستر امنیت و مبارزه با آمریکا و اسرائیل باید از مجلس شروع شود

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه شب گذشته در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) که در محل مسجد جامع قاین بر گزار شد اظهار کرد:امام خمینی(ره)بنده خالص خدا بود که تمام وجودش را از آنِ خدا می داند و اراده اش این بود که اسلام را دوباره زنده کند.
وی ادامه داد:مقام معظم رهبری ایشان را محی الدین زمان می دانند وامام (ره) شخصیتی بودند که حتی زمانی که به کشورهای مختلف تبعید می شدند وعرصه را برآنها تنگ می کردند تا از اهداف وآرمان های خود کوتاه بیایند هرگز خسته نشد و عقب نکشید.
اسحاقی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری به خصوصیان معمار کبیر انقلاب اشاره داشت و گفت:امام(ره) اخلاص و خلوص نیت داشت و هیچ وقت جز برای رضای خدا غضب نکرد
وی ادامه داد:او سعه صدر داشت و به عنوان نمونه در مورد قائم مقام خودش آن قدر صبر کرد که مردم متوجه شدند ایشان چه شخصیتی است و اجازه دادند که زمان نشان بدهد این شخصیت در چه جایگاهی قراردارد ،چرا که امام فرموده بودند من از همان اول هم با قائم مقامی شما موافق نبودم.
اسحاقی با اشاره به موضوع یارانه بنزین در سال گذشته گفت: با اعلام این موضوع از سوی دولت همه سکوت کردند و اغتشاش شداما یک نفر به میدان آمد و فرمود من بحث کارشناسان را قبول دارم واین نشان از سعه صدر رهبری بود
وی ادامه داد:ایشان با سعه صدر خود از دولت حمایت نکرد بلکه از امنیت وانقلاب دفاع کرد ،رهبر می دانست که اگر این حمایت نباشد تبعات بعدی چه خواهد بود ومردم چه سختی هایی خواهند کشید واگر ورود پیدا نمی کردند می دانستند که چه تبعات سنگینی بر مردم حاکم بودو این شاخصه رهبران عزیز ماست.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در ادامه با بیان این که تمام وجود امام را در ستایش خداوند می توانستیم ببینیم گفت:در مقابل شوروی همان گونه می نشست که در برابر مستضعفین بود و این نشان دهنده این است که قدرت را فقط در خدا میدید.
وی اضافه کرد:امام راحل ما تواضع و توکل و توسل داشت ودر مقابل مردم فروتن بود واین باید الگویی برای ما باشد که در برابر مردم پاسخگو باشیم.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در ادامه اظهار کرد: الگوی ما در مجلس سردار سلیمانی است و به سمت مبارزه با آمریکا و اسرائیل خواهیم رفت
وی افزود: امیدوارم دراین مجلس این اتفاق نیفتد که مقام معظم رهبری می فرمایند مجلس آمریکا این همه لایحه و تبصره و طرح و بخشنامه بر علیه مردم مردم ایران ابلاغ می کند و آنگاه مجلس شورای اسلامی ما سکوت کرده است و قطعاما نمایندگان در این مجلس می گوییم جانمان فدای سپاه وارتش و مردم و به سمت مبارزه با آمریکا خواهیم رفت.
اسحاقی ادامه داد:بستر امنیت و بستر مبارزه با آمریکا و اسرائیل باید از مجلس شروع شود وهمان گونه که امام راحل دشمن شناس بود ما هم باید دشمن شناس بوده وبصیرت داشته باشیم.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در ادامه به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده بعد از انتخابات پرداخت و گفت: دیدارهایی با نمایندگان ادوار گذشته داشته ایم و از آنها خواسته ایم که به مردم این خطه خدمت کنندو هرکس هم که می خواهد به مردم قاینات و زیرکوه خدمت کند باید شان و منزلت مردم مار ا حفظ کند و ولایت مدار و انقلابی باشد و پای آرمانهای انقلاب بماند
وی به پیگیری زمین های منابع طبیعی،آبخیزداری،پیگیری فاضلاب قاین و انتقال آب آهنگران به زیرکوه و قاینات اشاره داشت و گفت: دستور وزیر نیرو برای فاضلاب و انتقال آب آهنگران گرفته شده است و خبرهای خوبی برای آبخیزداری و منابع طبیعی هم به زودی اعلام خواهد شد.
وی فرماندار وروسای ادارات نماینده دولت در بین شماها نیستند بلکه نماینده شما در دولت هستند
وی به چشم انداز ۱۴۱۴ برای قاینات و زیرکوه اشاره داشت و گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا سال ۱۴۱۴قاینات و زیرکوه باید آن گونه که در خور شان این دو شهرستان است برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا