سیاسی

امام خمینی(ره)قادر به پیش بینی بسیاری از وقایع تاریخ بود/نگذارید عزت ملت ایران پشت میزهای مذاکره هزینه شود

به گزارش نسیم قائن ، سردار احمدی از پیشکسوتان دفاع مقدس شب گذشته در مراسم سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)در امامزاده زید قاین اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما در طول ۴۰ سال گذشته از یک نهال نورسته به درخت ریشه داری تبدیل شده است که در تمام آزمایشات ۴۰ ساله تحمیلی دشمن توانسته است سربلند ازمیدان خارج شود.
وی درادامه سخنان خود با اشاره به رحلت امام (ره) و انتخاب مقام معظم رهبری گفت: امام خمینی(ره) در ۱۰سال زعامت بر انقلاب اسلامی داشتند وبا انگشت اشاره ایشان و بادرایت خبرگان رهبری نزدیک ترین شخصیت به راه و رسم امام یعنی امام خامنه ای جانشین این معمار کبیر انقلاب شدند.
احمدی افزود:امام خمینی(ره) بت های زمان را شکست و باورهای شرک آلود را زدود .
وی اضافه کرد:او به همه فهماند که انسان کامل شدن و علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست.
او به ملتها فهماند که قوی شدن و بندِ اسارت گسستن و پنجه در پنجه قدرتهای جهان افکندن شدنی است.
پیشکسوت دفاع مقدس درادامه سخنان خود بیان داشت:امام خمینی(ره)نه دولت داشت و نه ارتش و نه رسانه و رادیو وتلویزیون داشت و نه وسیله ارتباطی قوی با مردمش اما با توکل بر خداوند پنجه در پنجه ابرقدرتها افکندو پیروز شد.
احمدی اضافه کرد: امام خمینی(ره) مردی حکیم وبرخوردار از ذهنیت بالا بود که قادر به پیش بینی بسیاری از وقایع تاریخ بود.
وی با بیان این که قدرت ما از دست بوسی مردم بر می آید گفت: این را امام به ما یاد داده است که با مردم می توانیم در مقابل دشمنان سینه سپر کنیم.
سردار احمدی درادامه سخنان خود بیان داشت:این روزهاعده ای به دنبال این هستند که اراده مقاومت ملت ما را بشکنند و به قول مقام معظم رهبری جنگی نخواهد شد وپشت میز مذاکره نمی نشینیم و فرمودند جنگ ،جنگ اراده هاست و دراین جنگ اراده ما خیلی محکم تر از دشمنان ما است.
وی با اشاره به برخی از رفتارهای امام خمینی(ره)در دیدارهایی که با برخی از مسئولین جهان داشت گفت: عزت این ملت مفت به دست نیامده است ،عزت و قدرت ما به برکت قطره قطره خون شهدا به دست آمده است و نگذارید این عزت پشت میزهای مذاکره با خنده های الکی تمسخر آمیز هزینه شود.
احمدی اضافه کرد:مسئولین بدانندکه در آزمایش بسیار بزرگ و در حفظ ودفاع از عزت ملت هستندو این روزها فضای بین المللی متاسفانه با بخشی از پاس های داخلی و نامه های وابسته های بریده سیاسی به دشمنان و با بخشی از بی احتیاطی ها در برخی از عرصه ها و نادیدگرفتن توصیه ها ی رهبری کار ما به نقطه ای رسیده است که دشمنان برای ما خط و نشان می کشند.
وی اضافه کرد:فشارهایی که طی دوسال اخیر بر مردم ما وارد شده است بخش عمده ای ازآن به خاطر بی تدبیری بوده است و الاحدود ۲۰ درصد به تحریم ها بر می گردد
سردار احمدی در بخش پایانی سخنان خود اظهارکرد:امروز درخت انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت درختی نیست که با یک کودتا در نوژه بخواهند ریشه اش را دربیاورند
وی افزود:امروز می خواهند امام ما را ،کسی که یک تنه حکومت شاه را برانداخت و ۸ سال جنگ را هدایت کرد و بر سینه امریکا زد وعرصه را بر رئیس جمهور امریکا تنگ کرد را در ذهن مردم به فراموشی بسپارند ومردم وجوانان بدانند که رسالت ما سنگین است و نگذارید فرمایشات ولی امر مسلمین زمین بماند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا