سیاسی

امام خمینی(ره)افتخارجهان اسلام است

به گزارش نسیم قائن ، حمیدرضا برات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاین شامگاه امشب در مراسم سوگواری بیست وهفتمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره)که با حضور با شکوه مردم قاین برگزار شدگفت:قریب به ۱۵سال است که مراسم با شکوه وبا عظمتی با کمک مردم وخیرین در روز رحلت امام خمینی(ره)درشهرستان قاین برگزار می شود .
وی افزود: عظمت وشأن امام بالاتر از این حرفهاست اما این جلسه در خور شأن ملت همیشه در صحنه قاینات است.
برات زاده بیان داشت: امام(ره)کاررا برای رضای خدا انجام میداد واینکه بعداز۲۷سال از رحلت ایشان مردم با اشتیاق در مراسم ارتحال امام (ره)حضور می یابند به دلیل این است که امام در دل های مردم جاداشتند وکارهای امام هم برای رضای خدا بودوهمین رضای خدا باعث شد که در ۱۲بهمن ۱۳۵۷استقبال با شکوهی از ایشان در فرودگاه انجام شد وبا رحلت ایشان وداع میلیونی را شاهد بودیم وامروز هم دراین مراسمات می بینیم که مردم با چه اشتیاقی در مراسمات شرکت می کنند.
وی افزود:امام خمینی (ره)توکل برخدا داشت ،توکلی که دوران انقلاب ودر دوران دفاع مقدس در اوج دیدیم وما که داعیه سربازی امام(ره)وشاگردی امام(ره) را داریم بایدبه آن توجه کنیم وجامعه عمل بپوشانیم ودر امورباید توکل ما به خدای متعال باشد نه به دیگران وقدرتهای ظاهری وپوشالی.
فرمانده سپاه ناحیه قاین گفت: روحیه انقلابی ونترسی واستکبار ستیزی امام (ره)از ویژگی های بارز ایشان بود وماهم که مدعی ولایت هستیم باید درحد وُسع ودر حد توان خودمان این ویژگی هارا داشته وبه آن توجه کنیم.
امام خمینی (ره)مردی از جنس خودما مردم است ومعصوم نیست اما کاری می کند که تا مرز عصمت پیش می رود وافتخار جهان اسلام وافتخار تاریخ وتشیع می شود .
وی افزود: با چنین شخصیتی یک تحول عظیم وبنیادی در انقلاب ما رخ می دهد.
برات زاده تصریح کرد، رهبرجامعه اسلامی به کوچکترین نکات دقت دارند وهمه رفتار امام(ره) اعم از خانوادگی واجتماعی وسیاسی واخلاقی یک الگوی تمام عیار برای ماست.
فرمانده سپاه قاین در بخش پایانی سخنان خود گفت: اگرچه از عروج زودهنگام امام راحل بسیار تاسف خوردیم ونتوانستیم عظمت وجایگاه امام رادرک کنیم اماخداراشاکریم که یک جانشین شایسته سکان هدایت انقلاب اسلامی را برعهده گرفت وچه شایسته این انقلاب را به جلو می برد واز پیچ های خطرناک عبور می دهدوهمه باید قدردان نعمت ولایت فقیه باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا