سیاسی

اقدام تاسف برانگیز خبرنگار صدای آمریکا برای حمایت از اغتشاشات + عکس

به گزارش نسیم قائن ، روابط عمومی وزارت اطلاعات در خصوص شهادت سه نفر از سربازان گمنام امام زمان (عج) اطلاعیه‌ای صادر کرد.
اطلاعیه روابط عمومی وزارت اطلاعات در خصوص شهادت سه نفر از سربازان گمنام امام زمان (عج)
در این اطلاعیه پس از ذکر آیه شریف «وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ» آمده است: به آگاهی ملت شریف ایران می‌رساند یک تیم مسلح تروریستی که با ماموریت انفجار، کشته سازی و قتل مردم بی‌گناه برای تداوم بخشی به اغتشاشات اخیر وارد ایران شده بود در پیرانشهر تحت رصد اطلاعاتی قرار گرفت که حین دستگیری با سپر قرار دادن یک خانم روستایی اقدام به تیراندازی به سمت ماموران اعزامی کردند و در طی آن سه نفر از سربازان گمنام امام زمان (عج) به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
در جریان این درگیری یک تن از تروریست‌ها دستگیر و چند تن از آن‌ها نیز زخمی شدند. همچنین تعدادی ادوات شامل پنج قبضه سلاح کلاشینکف و خشاب مربوطه، چهار قبضه نارنجک، لباس نظامی، کوله‌پشتی تجهیزات نظامی و دفترچه یادداشت حاوی رهنمود لازم برای ایجاد ناامنی و اغتشاش کشف و ضبط گردید.»
در همین حال “علی جوانمردی” خبرنگار شبکه صدای آمریکا، به جای محکوم کردن این حرکت تروریستی و قدردانی از عزیزانی که جانشان را برای دفاع از کشور تقدیم کرده اند، در اقدامی غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای، با سوءاستفاده از این واقعه و در راستای حمایت از اغتشاشات اخیر در ایران، در توئیتر خود مدعی شد: «نیروهای مردمی در پیرانشهر در آذرباجان غربی در حمایت از تظاهرات سراسری نیروهای انتظامی را هدف قرار دادند. سه تن از پرسنل نیروی انتظامی کشته شدند.»
عکس/ پست جوانمردی
جوانمردی پس از اعتراضات گسترده کاربران، نوشت که شهداء از نیروهای سپاه پاسداران بوده اند و نه نیروی انتظامی که البته باز هم کتمان حقیقت است.
عکس/ اعتراض یکی از کاربران
جوانمردی ساعاتی پیش‌تر نیز تصویری مربوط به یک رزمایش امنیتی در مشهد را به‌عنوان تصویری از سرکوب آنچه تظاهرات سراسری خوانده، منتشر کرده بود.
عکس/ پست جوانمردی
عکس/ رزمایش مشهد
عکس/ اعتراض یکی از کاربران
جوانمردی مدت هاست که در کردستان عراق مستقر شده و به شدت از تجزیه طلبان حمایت می‌کند. منبع اصلی اخبار او گروهک تروریستی پژاک است و به همین خاطر به «خبرنگار پژاک» مشهور شده است.
جالب است که همزمان با اغتشاشات، جوانمردی به یکی از منابع خبری کانال ضدانقلابی آمدنیوز هم تبدیل شده بود!
البته رسانه متبوع او صدای آمریکا نیز روابط نزدیکی با تروریست ها دارد و مصاحبه با عبدالمالک ریگی به عنوان منجی ملت ایران، یکی از افتخارات این شبکه است!
جام نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا