سیاسی

اقدامات دولت در بخش اقتصاد و اشتغال مطلوب نیست

به گزارش نسیم قائن میرحمایت میرزاده اظهار داشت: اقدمات انجام شده دولت یازدهم در رابطه با اشتغال و اقتصاد مطلوب نبوده و باتوجه به انتظارات و مطالباتی که مردم از این حوزه دارند اقداماتی تاثیرگذار از سوی دولت برای بهبود فضای کسب و کار انجام نشده است.
وی با اشاره به اینکه پویایی اقتصاد و بهبود فضای کسب و کار مهم‌ترین مطالبه مردم از دولت مردان است افزود: در این زمینه متاسفانه دولت هم‌اکنون با کمبود اعتبارات و مشکلات اقتصادی روبه‌رو است و نتوانسته دغدغه و نگرانیهای مردم را برطرف سازد.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بهبود فضای کسب و کار و پویایی اقتصاد در کشور منوط به جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است و دولت به تنهایی نمی‌تواند وضعیت فعلی اقتصاد کشور را بهبود بخشد و علی‌رغم اینکه اقداماتی انجام داده ولی در روند اقتصاد کشور آنچنان موثر نبوده است.
میرزاده با بیان اینکه متاسفانه توزیع اعتبارات در کشور ناعادلانه بوده است گفت: این اعتبارات براساس شاخصه علمی استاندارد توزیع نمی‌شود و با لابی‌گریها و رایزنیهایی که توسط افرادی انجام می‌شود بودجه ها در کشور توزیع می‌شود.
وی اظهار کرد: با توزیع اعتباراتی که هم‌اکنون در شرایط فعلی وجود دارد روز به روز مناطق محروم محروم‌تر و مناطق مرفه مرفه‌تر می‌شوند که این امر یک ظلم بزرگ برای مناطق محروم است.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه شهرستان گرمی مورد بی‌مهری‌های زیادی قرار گرفته است و هم‌اکنون این شهرستان از نبود سرمایه‌گذاریها و اعتبارات رنج می‌برد و باوجود پیگیریها و رایزنیهای انجام شده با دولت‌مردان و مسئولان ارشد کشور هنوز اقداماتی تاثیرگذار در منطقه انجام نشده است.
میرزاده از جذب چند سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای پروژه گردشگری گیلارلوی گرمی خبر داد و افزود: بخش کشاورزی این پروژه بسیار خوب بوده است ولی در روند گردشگری مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم در آینده نزدیک این مشکلات برطرف شود.
وی اظهار کرد: دولت به تنهایی قادر به ایجاد اشتغال برای جوانان فارغ‌التحصیل نیست و باید همگان از اقشار مختلف مردم، دهیاران، شوراها، کشاورزان برای ایجاد اشتغال تلاش کنند که مشکارکت مردمی برای توسعه اشتغال می‌تواند بسیار مفید واقع شود.
انتهای پیام/
منبع : تسنیم
،

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا