سیاسی

افزایش۱۷۱ درصدی کشفیات مواد مخدر در قاین

به گزارش نسیم قائن ، اسماعیل واعظی فرمانده نیروی انتظامی قاین در نشست خبری با اصحاب رسانه از افزایش کشفیات مواد مخدر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون با همکاری پرتلاش و سخت کوش نیروی انتظامی کشفیات مواد مخدر در شهرستان قاینات ۱۷۱ درصد افزایش داشته است.
وی گفت: درسال جاری سرقت های کشف شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۵درصد وستگیری سارقین ۴۹ درصد افزایش داشته است و یکی از اعضای اصلی باند سارقین مسلح غیربومی از طلافروشی های سطح کشور در شهرستان قاینات شناسایی و دستگیر شده است.
سرهنگ واعظی از تماس ۳هزا رو ۵۳۲ شهروند از ابتدای سال با ۱۱۰ خبر داد و گفت: این آمار در مقایسه با ۵ ماهه اول سال گذشته ۳ درصد افزایش داشته است وهمکاران ما با حضور به موقع در صحنه به مشکلات شهروندان رسیدگی کرده اند.
وی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۳ جلسه آموزشی وآگاهسازی توسط کارشناسان آموزشی ما در مدارس ،مساجد وادارات با موضوعات محتلف در زمینه پیشگیری از سرقت،پیشگیری از اعتیاد وآسیب های اجتماعی و .. برای اقشار مختلف جامعه برگزار و تعداد ۹ هزار نسخه بروشورآموزشی در بین دانش آموزان وشهروندان توزیع شده است.
درپایان از خبرنگاران صدا و سیما،روزنامه خراسان ،طنین قاینات و سایت خبری نسیم قاین تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا