سیاسی

افزایش ۶ هزاربرابری کشفیات مواد مخدر صنعتی در قاین /کشف بیش از ۲ تن و ۲۰۰ کیلو انواع مخدردرشهرستان

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ بلوکیان جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاینات در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قاینات با ارائه گزارشی از کشفیات انواع مواد مخدر در طی ۴۵ روز گذشته در شهرستان قاینات اظهار کرد: ۳۰۲کیلو و ۲۷۳گرم طی این مدت توسط نیروهای انتظامی شهرستان کشفیات انواع مواد مخدر داشته ایم.
وی با بیان این که ۹ نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر جمع آوری شده اند گفت: طی این مدت ۱۲۳ نفر اعم ار قاچاقچیان و خرده فروشان نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده اند.
بلوکیان با اشاره به توقیف ۱۱ خودرو از کشف ۲۶۷ عدد انواع قرص های روان گردان در قاینات در طی این مدت خبر داد و وگفت: ۹ نفر نیز به مراکز درمانی ترک اعتیاد معرفی شده اند.
جانشین فرمانده انتظامی قاینات در ادامه به کشفیات ۶ ماهه اول امسال در شهرستان قاینات اشاره کرد و گفت: در طی این مدت ۲ تن و ۲۶۵ کیلو و ۷۲۹ گرم انواع مواد مخدر توسط نیروهای انتظامی شهرستان قاینات کشف شده است که نسبت به سال گذشته در مدت مشابه ۷۰ درصد افزایش کشفیات داشته ایم .
وی میزان کشفیات ۶ ماهه اول سال ۹۷ را ۱ تن و ۳۳۸ کیلو و ۵۱۰ گرم ذکر کرد.
سرهنگ بلوکیان از انهدام ۶ باند توزیع مواد مخدر و دستگیری ۴۸۵ نفر در طی این مدت در قاین خبر داد و گفت: ۵۱ دستگاه وسیله نقلیه ،۲ دستگاه موتور ،کشف ۳۵۰ عدد قرص روان گردان ومعرفی ۲۵ نفر به مراکز درمانی از اقدامات دستگاه انتظامی قاین بوده است .
وی افزایش ۳۰ درصدی دستگیری متهمین مواد مخدر و افزایش ۷۰ درصدی کشفیات مواد مخدر را از اقدامات شایسته نیروهای انتظامی قاین برشمرد و گفت: کشف بیش از ۳ کیلو هروئین،کشف بیش از ۳۵ کیلو تریاک با یک جاسازی کاملا حرفه ای دستگیری دونفر از عوامل متادون B2در شهر قاین ،کشف ۶۰ کیلو حشیش از یک دستگاه پژو و کشف بیش از ۶۰۰ کیلو مواد صنعتی صنعتی ،کشف ۵۰۰ کیلو حشیش و تریاک،کشف ۵۶۴ کیلو مرفین، از اقدامات شاخص نیروی انتظامی شهرستان بوده است .
بلوکیان تعداد عملیات های پلیسی شهرستان را از ابتدای سال ۴۰۵ عملیات نام برد و گفت: سال گذشته ۱ کیلو ۴۸ گرم مواد مخدر صنعتی در شهرستان قاینات کشف شده است و این مورد در سال ۹۸ به ۶۳۷ کیلو و ۳۸۱ گرم وچیزی معادل ۶ هزار برابر رسیده است.
وی خواستار تامین تجهیزات و وسایل پیشرفته تر برای یگان های پلیس مواد مخدر شهرستان و ایستگاههای ایست و بازرسی از استان شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا