سیاسی

افزایش ۱۳ درصدی صادرات سیمان قاین /تحقق ۹۷ درصدی فروش پیش بینی شده سیمان قاین

به گزارش نسیم قائن ، دکتر حمید اقبالیان مدیر عامل شرکت سیمان قاین شب گذشته درآیین تکریم باز نشستگان ومهندسین کارخانه سیمان قاین ضمن ارائه گزارش مفصلی از عملکرد شرکت سیمان وافتخارات حاصله در سال ۹۶اظهار داشت :نقش شما بازنشستگان ومهندسین در این صنعت هیچ گاه از یادها نخواهد رفت.
وی افزود: رشد و بالندگی امروز صنعت سیمان نتیجه تلاش کلیه همکاران ، مهندسین و بازنشستگان شرکت بوده است و این نشان از تجربه ارزشمندی است که شرکت سیمان را به موقعیت کنونی رسانده است
مدیرعامل شرکت سیمان قاین درادامه گفت:در ۹ ماهه امسال ۸۵ درصد در آمد پیش بینی شده به مبلغ ۲هزار و ۹۴۷ ریال محقق شده است که این میزان در کل سال ۳ هزار و ۴۶۹ ریال می باشد .
اقبالیان در ادامه اظهارکرد : ۷۵ و۴ دهم درصد فروش پیش بینی شده این شرکت به میزان ۵۶۵ هزارو ۶۷۳ تن در طی نه ماه و ۹۷ درصد فروش پیش بینی شده به میزان ۷۲۸ هزا رو ۳۱۳ تن در یازده ماهه امسال محقق شده است.
مدیرعامل شرکت سیمان قاین در ادامه بیان داشت: در حال حاضر تعداد ۴۰۶ نیرو در شرکت سیمان قاین فعالیت خود را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.
اقبالیان از افزایش۱۳ درصدی صادرات سیمان قاین به کشورهای افغانستان،پاکستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .
حجت الاسلام علی رحمانی امام جمعه قاین دراین مراسم با تبریک روز مهندس به بازخوانی زندگی خواجه نصیرالدین طوسی که بیش از۲۵ سال از عمر خودرا در قاین گذراند و کتاب اخلاق ناصری را نوشت پرداخت .
وی افزود: خواجه نصیرالدین طوسی دارای هنرهای متعددی بود و در حوزه های علمیه به فیلسوف وفقیه فقها مشهوربود ودر نجوم وریاضی هم سرآمد بود.
امام جمعه قاین در ادامه به سالروز تاسیس کارخانه سیمان قاین در ۱۸ اسفند ۱۳۷۳ به دست مرحوم هاشمی رفسنجانی اشاره کرد وگفت: این مرحوم در زمان افتتاح این کارخانه با اشاره به یکی از کوههای قاین گفتند که این کوه را برای مردم قاین به پول تبدیل می کنیم و امروزه می بینیم که کارخانه سیمان قاین به عنوان یک قطب اقتصادی در شهرستان فعالیت دارد .
حجت الاسلام رحمانی در بخش پایانی سخنان خود خطاب به بازنشستگان شرکت سیمان قاین که این جلسه به پاس خدمات آنان برگزار شده بود گفت: توجه داشته باشید که با بازنشستگی خود احساس کسالت نکنید و به دنبال فعالیت های روزمره بروید و به خصوص در مناطق ما که کشاورزی هم برخی دارند خودتان دراین کارها فعالیت داشته باشید .
در پایان این مراسم طی آیینی از ۱۱ نفر از بازنشستگان کار خانه سیمان وپنچ نفر از شرکت کنندگان در مراسم با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران شهرستان با اهدا لوح سپاس وهدیه ای تقدیر شد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا