سیاسی

افزایش ۳برابری عیدی مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه

به گزارش نسیم قائن ، به نقل از سایت خبری کمیته امداد، سید پرویز فتاح، در حاشیه بازدید مجدد خود از مناطق زلزله‌زده در روستای کوئیک عزیز از توابع شهرستان سرپل‌ذهاب ضمن دیدار با خانوارهای مددجو گزارشی از خدمات این نهاد به زلزله‌زدگان اعلام کرد و با یادآوری اینکه کمک‌معیشت آبان خانوارهای مددجوی زلزله‌زده کرمانشاه سه برابر و در آذر ماه نیز دو برابر پرداخت شد اعلام کرد: عیدی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان زلزله‌زده کرمانشاه در آستانه سال ۹۷ سه برابر پرداخت می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه کمیته امداد فقط مسئولیت حمایت از خانواده‌های مددجوی زلزله‌زده را به‌عهده دارد اظهار کرد: هم‌اکنون با واگذاری کانکس به تمام خانوارهای مددجو، مرحله اسکان موقت به پایان رسیده است.
فتاح با اعلام اینکه عملیات پی‌ریزی واحدهای مسکونی مددجویان زلزله‌زده از هفته‌های گذشته آغاز شده است گفت: واحدهای مسکونی خانوارهای تحت حمایت براساس نقشه‌های بنیاد مسکن در متراژهای ۶۰، ۶۵ و ۸۵ متری ساخته و تحویل داده می‌شود.
رئیس کمیته امداد با تأکید بر اینکه کمیته امداد به وعده خود مبنی بر ساخت و تجهیز منزل مددجویان حادثه‌دیده عمل می‌کند ابراز امیدواری کرد که ساخت منازل مددجویان روستایی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه تا سه ماه آینده به اتمام برسد.
انتهای پیام/*
منبع : تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا