سیاسی

افزایش روحیه اشرافی‌گری در میان برخی مسئولین

به گزارش نسیم قائن ، حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با افکارنیوز با اشاره به برخی اظهار نظرهای یک نماینده اصلاح طلب در مجلس اظهار داشت: یکی از نمایندگان اخیرا گفته شان نماینده مجلس بالاتر از آن است که بخواهند در خانه‌ای با اجاره بهایی کمتر از ماهی ۵ الی ۶ میلیون تومان زندگی کند، این سخنان نشان می دهد برخی هنوز معیارهای انقلاب اسلامی را نمی دانند.
وی افزود: در جمهوری اسلامی مسئولان باید بدانند سطح خود را باید همطراز با سطح قشر ضعیف جامعه تنظیم کنند نه اینکه به فکر همطراز شدن با قشر مرفه باشند.
ترقی تصریح کرد: متاسفانه روحیه اشرافی گری در برخی از مسئولین در کشور وجود داشته و در حال رواج یافتن است.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد:‌ امام خمینی(ره) فرمودند کسانی که درد فقر و محرومیت را چشیده‌اند تا آخر با ما خواهند ماند و کسانی که طعم فقر را نچشیده‌اند درکی از مشکلات و گرفتاری‌های مردم ندارند.
وی ادامه داد: افرادی که درک صحیحی از مشکلات و دغدغه‌های مردم ندارند بی شک این امر در نحوه قانون گذاری آنها تأثیر خواهد گذاشت چرا که اولویت برای این گونه افراد حل مشکلات مردم نبوده است و شخصی که تصور می‌کند باید سطح زندگی خود را با بالاترین قشر جامعه تطبیق دهد ؛ نمی‌تواند از حقوق عموم مردم به ویژه قشر ضعیف جامعه حمایت و پشتیبانی کند.
تسنیم/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا