سیاسی

افزایش توان و تجهیزات پلیس ۱۱۰/ آماده‌باش برای ترافیک آخرسال و چهارشنبه‌سوری

به گزارش نسیم قائن ،سردار اشتری در حاشیه همایش معاونین عملیات نیروی انتظامی که صبح امروز در مقر مرکزی ناجا برگزار شد، با حضور درجمع خبرنگاران گفت: این همایش با هدف بررسی و مرور اجرای ماموریت ها در سال جاری و آمادگی و برنامه ریزی برای ماموریت ‌ها در سال آینده و روزهای باقی مانده از سال برگزار شد.
وی با بیان اینکه در روزهای پایانی سال باید در موضوعاتی همچون ترافیک، چهارشنبه سوری، نوروز آمادگی‌های لازم را داشته باشیم گفت: همچنین توجه به این موارد و موارد دیگر در طول سال باید مد نظر قرار بگیرد.
فرمانده ناجا ارتقای توان عملیاتی و رزمی یگان‌ها را از دیگر موارد مورد تاکید در این جلسه برشمرد و گفت: در این زمینه نیز باید برنامه ریزی داشته و در مجموع بتوانیم در سال آینده توان عملیاتی خود را ارتقا دهیم و با ظرفیت بالاتر در خدمت مردم باشیم.
وی در پاسخ به سوالی در باره چهارشنبه سوری و اقدامات پلیس اظهار کرد: نیروی انتظامی حتما با برنامه ریز ی اقدام کرده و مانع از حرکت‌افرادی خواهد شد که قصد ایجاد مزاحمت و خطر چه صوتی و انفجار برای خانواده‌ها را دارند.
اشتری با بیان اینکه پلیس در این ایام آمادگی لازم را دارد، درباره کشفیات مواد محترقه نیز گفت: امسال کشفیات پلیس در این حوزه نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته پیدا کرده است وطی روزهای آتی نیز به نظر میرسد کشفیات دیگری نیز داشته باشیم
وی از مردم و کسبه خواست که در این ایام مراقبت بیشتری در مورد خرید و فروش مواد محترقه و به ویژه مواد محترقه دست ساز داشته باشند و خانواده‌ها نیز ناظر بر رفتار فرزندانشان باشند.
فرمانده ناجا در پاسخ به سوال دیگر در مورد سرعت عمل پلیس ۱۱۰ و میانگین زمان حضور در محل نیز گفت: تاکید ما حضور در محل در کوتاه‌ترین زمان ممکن است در همین راستا توان انسانی و تجهیزات ۱۱۰ را افزایش دادیم اما ممکن است این روزند در برخی شهرها طولانی باشد که در این زمینه در حال انجام اقدامات لازم هستیم.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا