سیاسی

افتخاروعزتی که تا امروز به دست آورده ایم به برکت خون شهداست

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام معصومی مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان جنوبی درمراسم تشییع وتدفین شهید احمد دلیل گفت:امروز با حضورخودتان وفاداری خودبه نظام وانقلاب ورهبری وشهدارانشان دادید
وی بیان داشت:خداوند می فرماید هرکس که عمل صالح انجام دهد ما به اوحیات طیبه می دهیم وحیات طیبه چگونه بدست می آید.
هرکس می خواهد به حیات طیبه برسد باید دوویژگی داشته باشد مومن باشد وعمل صالح انجام دهد
خداوند می فرماید: هرگاه به این مرحله رسیدی که همه وجودت،نمازت،زندگی ومرگت برای خدا باشد آن وقت می توانی ادعاکنی که مومن هستی.
شرط دیگری که خدا می گذارد ولایت پذیری است ،اطاعت از خدا ورسول خدا وولی خدا.
شهدا دراین راستا چه کرده اند؟شهدای ما خالصا ومخلصا هرقدمی که برداشتند برای خدا بود.
حجت الاسلام معصومی بیان داشت:گاهی شهدای ما وقتی احساس می کردند که زن وفرزندشان در دل آنها جا گرفته است آنها را از خودشان طرد می کردند که نکند اینهاجای خدا را درقلبشان بگیرد .
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران افزود:این حرکت عظیم دررابطه با تشییع یک شهید که بعداز۳۱سال به شهر آمد،حیات تازه ای در کالبد جامعه اسلامی ما به وجود آورد.
پدر شهید می گفت: احمد گفته بوداگرزمانی جنازه ام را بیاورند راضی نیستم گریه کنید بلکه شادباشید چرا شهید این حرف را می زند چون اواحساس می کند که به معبود ومعشوق خود می رسد.
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان جنوبی اظهارداشت: شهدا دوویژگی داشته اند یکی ولایت پذیری ودیگری دین باوری بوده است
شهدا در بحث ولایت پذیری حرف نداشتند ونگاه می کردند که امامشان چه می خواهد؟
وی گفت:آنچه که تاکنون ملت مارا زنده نگه داشته است ایمان به خدا وولایت پذیری جامعه است.
این مقام مسئول اظهارداشت:امروز دنیا در ارتباط گیری با کشور ما سبقت می گیرند وآن کشورهایی که ادعا می کردند که دردنیا هیچ اتفاقی نمی افتد مگر اینکه با ما ارتباط داشته باشند واز ملت ما حق توحش می گرفتند حال به جایی می رسند که حاضر به ترک میز مذاکره نمی شوند واین به خاطرذریّه ملت ماکه به برکت شهدا ورهبری مقام معظم رهبری ومسئولین مامدیریت شده است می باشد.
وی افزود:امروز دنیا به ملت ما افتخار می کندواین عزتی که تا امروز به دست آورده ایم وافتخاری که نصیب ملت ما شده است به برکت ایمان ملت ما به خدا وولایت ورهبری مقام معظم رهبری امام (ره)وبه برکت خون مطهر شهداست که این خون شهدابه ایمان وباور وپیروی از ولایت عمق بخشیده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا